20.01.2016, 16:20

У Здолбунові визначився переможець ювілейного відкритого міні-футбольного турніру [+Фото]

Тріумфатором 20-го відкритого зимового чемпіонату Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Гайдучика став «FC Germania». Цей титули для «німецької» команди виявився третім поспіль.
У «малому» фіналі зустрічались команди, які чудово зарекомендували себе на даному чемпіонаті - «Євро-Цементник» та «Діана». Лише маленька недоконцентрація в одному моменті призвела до взяття воріт команди «цементників». Гравець «Діани» Володимир Сондак забив єдиний гол у матчі, що дало змогу його команді другий рік поспіль стати бронзовими призерами змагань.

Кількасот глядачів стали свідками чудового протистояння у фіналі – грали представники Здолбунівського («Експрес») та Рівненського («FC Germania») міні-футболу. Після «сухого», але цікавого першого тайму, у середині другого тайму гравець «Експреса» Юрій Гриценко забив гол у ворота суперників.

На 36 хвилині матчу атака команди «FC Germania» закінчилася фланговим проходом Дмитра Вознюка та точним ударом метрів із 13 - рахунок став 1:1. До кінця гри обидві команди вже більше уваги приділяли захисту своїх воріт, вболівальники не побачили голів у основний час, але вони стали свідками ще однієї серії післяматчевих 6-и метрових пенальті.

На третій серії з позначки удар гравця «Експреса» Гриценка Юрія відбиває воротар «FC Germania» Юрій Кособуцький. Володимир Гайдук забив останній гол у серії та приніс своїй команді втретє поспіль звання чемпіона Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Ярослава Дмитровича Гайдучика.
Через деякий час після фіналу відбулась церемонія нагородження призерів та вручення багатьох, як командних так і індивідуальних, кубків і призів. Призерам змагань, 1-4 місця, були вручені кубки, медалі (за 4-те місце – «малі» бронзові), грошові винагороди.

Зимовий Меморіал Шморгуна з футболу стартує 16 січня

У міському Меморіалі Шморгуна-2016 візьме участь двадцять клубів

Командні та індивідуальні кубки та призи: «Баварія-99» - команда «Вікторія», «Глядацьких симпатій» - команда «Експрес», «Прогрес року» - команда «Б-52», «Футбольної інтернаціональності» - команда «FC Germania», «Вдалий дебют» - команда «Білашів», «Багаторічна стабільність» - команда «Zimar-Gas», «Жага до перемоги» - команда «Хемп-01», «Останній момент» - команда «Шкільна», «Кращий бомбардир» - Гайдук Володимир «FC Germania», «Завжди на пульсі» - Олексенко Максим «Ямайка», «Найекстравагантніший гравець» - Ягелюк Олег «Євро-Цементник», «За відданість футболу» - Дубич Віктор «Темп», «Найрізноплановий гравець» - Савчук Богдан «Діана», «Найкорисніший гравець» - Лащенков Сергій «Експрес», «Кращий воротар» - Кособуцький Юрій «FC Germania», «Кращий гравець» - Гергелюк Олександр «FC Germania», медаль «Добровільний волонтер чемпіонату» - Копоть Михайло «ДЮСШ-Шкільна-2».