подати
оголошення23.01.2016, 10:30

Власникам субсидій не обов'язково випалювати весь газ

Вже понад 5 мільйонів сімей отримали субсидії.
Але із впровадженням змін у програмі субсидій почали поширюватися різноманітні чутки, однією з яких є наступна:

Якщо не використаєш увесь обсяг газу (чи іншої послуги),
доведеться повертати субсидію у кінці опалювального сезону


Розмір субсидії розраховується, виходячи з об’ємів соціальної норми споживання, незалежно від фактично спожитих обсягів природного газучи інших комунальних послуг.

Реальне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію), на які надається субсидія.

Сума субсидії, яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата в майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно – вигідно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, ви все одно будете користуватися субсидією.Читати також:

Як рівнянам заповнювати нові рахунки за газ

Споживачі "Рівнегазу" тепер можуть платити за газ через інтернет
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів