Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
30.01.2016, 09:15

Рівнянка звернулася до московського Патріарха Кіріла

Фото a-news.info

Мешканка села Птича Дубенського району Аліна Дубовська висловила обурення виступом Кіріла на зібранні предстоятелів Помісних Церков світового Православ’я, який відбувся 22 січня у Православному центрі Константинопольського патріархату в Шамбезі під Женевою.
Зокрема, жінка обурилася "брехнею московського патріархату", буцімто, селян у Птичі змушують змінювати погляди і переходити з Московського патріархату у Київський.

"Міжконфесійний конфлікт у Птичі підігрівають у церковних верхах" - дубенська влада

"Агов! Кіріле! Чи чуєш? Я тут, на місці. Я знаю, що відбувається в селі від початку протистояння і до сьогоднішнього дня. Навіщо ти обманюєш? Я не можу і не хочу говорити до тебе на «Ви», адже своєю брехнею ти не викликаєш поваги ні у мене, ні у всіх свідомих та глибоко мислячих людей в Україні. Хто провокує конфлікти? Хто розколює наше суспільство? Чи не твої агенти орудують у моєму селі? Чи, можливо, ото Чепразов – представник Київського Патріархату? Чи то не твоє псевдодуховенство руйнувало наш храм, нападали на місцевих людей та били їх? ТО ХТО НАСПРАВДІ РЕЙДЕР, БАНДИТ ЧИ ВАНДАЛ??? ЧОМУ ТИ ВИДАЄШ «ЗАСЛУГИ» СВОЇХ ПІДОПІЧНИХ ЗА ДІЯННЯ ІНШИХ?

Безпосередньо у Птичі майже все село хоче звершувати богослужіння у СВОЇЙ церкві рідною мовою. І можу запевнити: ні силою, ні іншими способами нас до цього ніхто не змушував. ЦЕ НАШЕ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ – СВІДОМЕ ТА САМОСТІЙНЕ! А ти та тобі подібні нам у цьому перешкоджають. Чи ж це по-братськи, по-християнськи?"

Рівненщина: У Птичі після бійки за храм госпіталізували жінку [Відео]

За інформацією http://rivne-cerkva.rv.ua

Коментарі: