Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
02.02.2016, 13:40

Рік без Кузьми: рівняни про Скрябіна

Пройшов рік від смерті музиканта, громадського активіста, шоумена Кузьми Скрібіна. На його піснях виросло не одне покоління і у день його загибелі, 2 лютого, разом з Україною Рівне вшановує пам'ять Андрія Кузьменка.

У соціальних мережах рівняни долучилися до так званого флешмобу на згадку про Андрія Кузьменка. "Рік самотності" - саме так люди пишуть про рік без відомого музиканта.

Рівнянин Сергій Яковишин поділився з користувачами соціальних мереж своїми спогадами про те, як дізнався про смерть Кузьми:ПОВНЕ ВІДЕО - Концерт пам'яті Кузьми "Скрябіна"

Депутат рівнеради Роман Яворський згадуючи рік самотності, рік без Кузьми, запропонував переіменувати вулицю у Рівному на його честь.Дехто поділився своїми спогадами однорічної давнини. На фото Олександр Зайчук з Андрієм Кузьменком.У останньому інтерв'ю Кузьма Скрябін згадав про Рівне

Хтось поділисвя віршиком про відсутність Кузьми.Рівняни висловлють слова вдячності за пісні, за те що був поруч з країною і людьми.Кузьма


В день пам'яті Кузьми не змогла мовчати і поетеса Ліна Костенко.В цей день в найбільших містах України відбудеться вшанування пам'яті музиканта. Заппрошено усіх бажаючих. Концерт пам'яті організовують і у Рівному.


Коментарі: