подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
26.02.2016, 08:00

Що підштовхує українців шукати нову роботу

Кожен другий офісний працівник час від часу думає про звільнення, а кожен п’ятий - рішуче налаштований звільнитися з роботи.
До цього кроку працевлаштованих співробітників підштовхують низькі зарплати, відсутність перспектив кар’єрного зростання і рутинні нецікаві задачі. Тих, хто не зважується піти, втримують страх невідомості, стабільність, а також хороші стосунки в колективі.

Українець - про роботу у Польщі

Незважаючи на кризу і досить складну ситуацію на ринку праці більшість «білих комірців» не відкидають бажання перейти на цікавішу й більш перспективну посаду. За даними опитування hh.ua, кожен другий офісний працівник час від часу думає про звільнення, кожен п’ятий рішуче налаштований змінити роботу і ще 8% здійснили своє бажання до цього часу.

Серед головних причин звільнення — проблеми з оплатою праці: низькі зарплати, затримки виплат із боку роботодавця, а також відсутність перспектив підвищення окладів. Про це заявили приблизно троє з п’яти опитаних. Дещо менше половини незадоволені відсутністю перспектив кар’єрного зростання. Ще третина — тим, що доводиться виконувати рутинні нецікаві задачі. Кожен четвертий натомився від регулярних надмірних навантажень і того, що доводиться жертвувати особистим часом заради кар’єри і хороших стосунків із керівником.

Робота для студентів: де їх беруть і скільки платять

Понад п’ятій частині працівників скоротили премії і бонуси, що суттєво вплинуло на їхнє матеріальне становище. Ще стільки ж не бачать сенсу залишатися на роботі в зв’язку із тим, що склалися недоброзичливі стосунки з керівництвом. Кожного п’ятого-шостого не влаштовує «чорна» або «сіра» зарплата, а кожного сьомого — нестабільність у роботі, неофіційне працевлаштування і відсутність соціальних гарантій. Менше за все в ухваленні рішення про звільнення українці звертають увагу не незручне розташування офісу (10%), відсутність програм страхування (9%) і погані стосунки з колегами (7%).

Ті, хто інколи думають про звільнення, не зважуються змінити роботу з низки причин. Двоє із п’яти побоюються звільнятися «в нікуди» і чекають на реальні пропозиції від роботодавців. Понад третина цінують хороші стосунки в колективі й позитивну атмосферу в компанії, а також стабільну роботу й гарантовану зайнятість. Кожного п’ятого від звільнення може втримати перспектива збільшення зарплати, приблизно кожного сьомого — можливість виконувати цікаві задачі, гнучкий графік роботи й хороші стосунки з керівництвом.

Українцям обіцяють тотальну перевірку соцвиплат


Одного із восьми добре мотивують нові професійні перспективи, а одного із дванадцяти — можливе кар’єрне зростання. На думку 8% опитаних, зберегти лояльність до компанії-роботодавця допоможе хороший соціальний пакет. Ще 7% відстрочать звільнення із компанії, якщо зміниться керівництво. А кожного двадцятого мотивує бажання дочекатися виплати бонусу або премії. Варто відзначити, що можливість підвищувати свій професійний рівень, брати участь у корпоративних програмах і конференціях цінує лише один зі ста «білих комірців». Крім того, кожного п’ятого ніщо не зможе примусити лишитися в компанії, якщо рішення про звільнення вже ухвалене.
Коментарі:Бесплатка