29.02.2016, 17:20

Рівненські спортсмени відзначилися на Чемпіонаті України з легкої атлетики [+Фото]

Три золотих, три срібних та дві бронзові медалі здобули атлети з Рівненщини на чемпіонаті України з легкої атлетики. Змагання проводилися серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку.
Чемпіонат України пройшов 22-24 лютого у Запоріжжі. Спортсмени змагалися у штовханні ядра, стрибках у довжину з розбігу та бігу на 60 і на 200 метрів.

Загалом, у чемпіонаті приймали участь представники з усіх областей України окрім АР Крим. Збірну команду Рівненської області представили десять спортсменів.

Атлети Роман Новак, Андрій Міськов та Любов Чубик стали кращими та зайняли перші місця у штовханні ядра. Срібло у цьому виді спорту отримали Михайло Вдовін та В’ячеслав Хільчишин.

Оксана Холод стала другою у бігу на 200 метрів та третьою в стрибках у довжину. Бронзову медаль у бігу на 200 метрів виграв Валентин Бондарчук.

Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок.

Результати.

Спортсмени з ураженнями ОРА

штовхання ядра

І місце – Роман Новак (виконав норматив майстра спорту України), тренери: Микола Трофимчук, Вадим Полюхович;

І місце – Андрій Міськов, тренери: Микола Трофимчук, Вадим Полюхович;

І місце – Любов Чубик, тренери: Микола Трофимчук, Вадим Полюхович;

ІІ місце – Михайло Вдовін, тренери: Микола Трофимчук, Василь Коваленко;

ІІ місце – В’ячеслав Хільчишин (учасник АТО), тренери Микола Трофимчук, Олександр Фесовець.

Спортсмени з вадами РФР

біг 200 м

ІІ місце – Холод Оксана, тренер: Ксенія Артинюк.

стрибки у довжину з розбігу

ІІІ місце – Холод Оксана (виконала І розряд), тренер: Ксенія Артинюк.

Спортсмени з вадами зору

біг 200 м

ІІІ місце – Бондарчук Валентин (виконав І розряд), тренери: Микола Трофимчук, Олег Зуєв.

У Рівному 20 лютого вшанують кращих спортсменів «Інваспорту»