01.03.2016, 16:20

Рівненчани привезли медалі з турнірів «Прикарпатська зима» та «Галицька весна» [+Відео]

Представники Рівного вдало виступили на Міжнародних змаганнях з легкої атлетики «Прикарпатська зима-2016» та турнірі з гімнастики спортивної «Галицька весна». Рівненчани привезли додому медалі усіх проб – золоті, срібні та бронзові.
З 25 по 27 лютого в Івано-Франківськ відбулися 48-і Міжнародні змагання з легкої атлетики «Прикарпатська зима-2016», в яких взяли участь майже 300 спортсменів із 25 команд.

Вихованці КЗ «Обласна спеціальна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради здобули наступні нагороди:

Голуб Ярослав – виборов І місце на дистанціях 400 та 200 м. з бігу (тренер - Романчук М.С.);

Долгушин Роман – І місце в стрибках у довжину та ІІ місце з бігу на 50 м. (тренер - Чулаєвська Н.Ю.);

Бондаренко Роман - І місце з бігу на 1 500 м. та ІІ місце з бігу на 800 м. (тренер - Романчук М.С.);

Ошурко Марія - І місце з бігу на 1 500 м. (тренер - Романчук М.С.);

Гілянчук Іванна – ІІІ місце з бігу на 50 м. (тренер Алембіта Я.Д.);

Жилінський Назар - І місце з бігу на 800 м. (тренер Дубіч В.П.).

Рівненські спортсмени відзначилися на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Вихованці рівненської ДЮСШ №1 окупували п'єдестал Чемпіонату України з фрістайлу

Призові місці посіли і вихованці рівненської ДЮСШ №1, як з 25 по 27 лютого взяли участь у турнірі з гімнастики спортивної «Галицька весна» у Львові. Спортсменки здобули три золоті та одну срібну медаль.

За програмою кандидати у майстри спорту перше місце зайняла Кулаківська Христина.

За програмою першого дорослого розряду Оксентюк Софія посіла перше місце.

За програмою другого дорослого розряду перше місце виборола Батрона Даніела, друге - Фідря Анна.