Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

02.03.2016, 09:40

Сьогодні у Рівному презентують дві книги "коронованих" письменників

2 березня о 14.00 в читальній залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться презентація роману рівненського письменника Василя Тибеля «Тріанські рішкунці» та історичної повісті письменника з Волині Миколи Мартинюка «Під мурами твердині».

В сучасному літературному просторі України не так багато авторів, які працюють в жанрі фантастики. Тому дуже приємно, що роман Василя Тибеля «Тріанські рішкунці» в 2015 році виборов спеціальну відзнаку «Вибір видавця» Всеукраїнського конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв та пісенної лірики про кохання «Коронація слова».

У Рівному представлять виставку одного села

Фантастичний роман «Тріанські рішкунці» насичений динамічними пригодами, політичними інтригами, любовними пристрастями та коханням. І все це автор щедро приправив іронією. Не зважаючи на всю поверхневу легковажність авантюрного пригодницького роману, автор розглядає такі актуальні людські поняття як дружба, вірність та самопожертва заради близьких.

Микола Мартинюк − письменник, перекладач, журналіст, видавець, науковець. Автор поетичних перекладів з білоруської, болгарської та російської мов, лауреат Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя (2007), дипломант Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» у номінації «Твори для дітей (2012) за історичну повість «Під мурами твердині».

Події повісті «Під мурами твердині», яку представить сам автор, розгортаються у нелегкі часи XIII ст., коли відбувалося нове злиття понищених розбратом земель Волині та приєднання до неї Галича. У книзі є все, що здатне задовольнити уподобання найвибагливішого читача: кохання, зрада, підступність, спокута, здобутки і втрати.

На Соборній вулиці Рівного розпочнеться весна

На захід запрошені студенти Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу, прихильники сучасного літературного слова та члени Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України.

Бажаючі матимуть змогу поспілкуватись з авторами та взяти участь у автограф-сесії.
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів