подати
оголошення


10.03.2016, 18:20

У Костополі пройшов Міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Надія-2016» [+Фото]

Майже три сотні учасників з України, Білорусі, Литви та Молдови взяли участь у традиційному Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед кадетів 1999-2000 років народження та юнаків 2001-2005 років народження, присвяченому кращим борцям Костопільщини «Надія- 2016».
«Спортсмени нашого закладу також боролись за звання переможця. У ваговій категорії 69 кг переможцем турніру став Ігор Захарчук. Другі місця посіли: Максим Заболотних (в/к 46кг), Дмитро Маринін ( в/к 42кг), Артем Супронець (в/к 50кг), Валентин Кіральгазі ( в\к 85кг). «Бронзу» вибороли: Денис Чепурко ( в/к 46кг), Максим Ярошик ( в\к 63кг), Дмитро Єрмаков ( в/к 69кг), Андрій Біжнюк (в/к 85кг) та Ілля Довжан ( в\к 100кг)», - розповіла Галина Ковтун, методист зі спортивної роботи комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради.

Результати Міжнародного турніру з греко-римської боротьби «Надія-2016», присвячений кращим борцям Костопільщини.

1999-2000 р. н.

42 кг.
1. Барабаш Святослав (Кривий Ріг)
2. Сладковський Данило (Київ)
3. Семенчук Андрій (Березне)

46 кг.
1. Русу Корнєл (Молдова)
2. Заболотних Максим (Костопіль-Клесів)
3. Чепурко Деним (Костопіль)

50 кг.
1. Прохоренко Ігор (Кривий Ріг)
2. Супрунець Артем (Костопіль-Сарни)
3. Гербич Рустам (Миронівка)

54 кг.
1.Анаєв Міхаїл (Молдова)
2. Доніч Іон (Молдова)
3. Глєбов Владислав (Миколаїв)

58 кг.
1. Гончаров Святослав (Кривий Ріг)
2. Заморський Артем (Вінниця)
3. Волощук Олександр (Миколаївська обл.)

63 кг.
1. Кравченко Владислав (Рівне)
2. Бичков Ігор (Вінниця)
3. Ярошик Максим (Костопіль)

69 кг.
1. Захарчук Ігор (Костопіль)
2. Дмітрій Перехелашвілі (Литва)
3. Єрмаков Дмитро (Костопіль)

76 кг.
1. Васєцкий Дмитро (Кривий Ріг)
2. Сапун Максим (Вінниця)
3. Подакін Артем (Южноукраїнськ)

85 кг.
1. Курсенко Володимир (Миколаївська обл.)
2. Кіральгазі Валентин (Костопіль)
3. Біжнюк Андрій (Костопіль)

100 кг.
1. Шестак Ілля (Виноградів)
2. Ерікас Черепокас (Литва)
3. Довжан Ілля (Костопіль)
2001-2002 р.н.

32 кг.
1. Худжадзе Імет (Конотоп)
2. Ковтун Артем (Миколаївська обл.)
3. Гегель Олександр (Конотоп)

35 кг.
1. Войтович Володимир (Тернопіль)
2. Васільєв Дмитро (Кривий Ріг)
3. Гринчук Сергій (Миколаївська обл.)

42 кг.
1. Шпічко Валєнтін (Молдова)
2. Маринін Дмитро (Костопіль-Сарни)
3. Марко Євген (Тячів)

Збірна Рівненщини з греко-римської боротьби стала кращою на Чемпіонаті України

На Першості Європи з греко-римської боротьби рівненчанин здобув бронзу

2004-2005 р.н.

1. Іванов Владислав (Конотоп)
2. Шафранський Петро (Київ)
3. Дереча Артем (Київ)

32 кг.
1. Яцутик Роман (Мирне)
2. Чернях Роман (Миронівка)
3. Паснак Анатолій (Тернопіль)

47 кг.
1. Щербатюк Кирил (Костопіль)
2. Нестеренко Єгор (Кривий Ріг)
3. Біньковський Дмиро (Костопіль)

Головний суддя змагань: Ладоненко І. М,

Секретар змагань: Кичан Є. В.

Фотограф: Семигута Ю. О.

Більше фото















Коментарі:




Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів