подати
оголошення11.04.2016, 13:00

У Рівному відбудеться емоційна мафія в "Servante"

Тренінговий Центр "Лотос-Інвест" знову скликає на мафію.
Ця вечірка обіцяє Вам море емоцій та багато вражень.
Чи готові Ви до цього?
Втекти від метушні міста та поринути у світ мафії минулого століття можна, всього лиш відкривши двері містичного бару "Servante".

Заклад пропонує про дегустувати наливки вланого виробництва.

На цьому приємнощі не завершуються! Окрім цього в закладі діють дегустаційні сети. Тобто, кожен відвідувач може скуштувати три види елітного алкоголю за дегустаційною ціною.

У Рівному відбудеться тренінг "Розвиток емоційного інтелекту та профілактика емоційного вигорання Лідера"

А хто вірить, що бажання збуваються - можуть це перевірити. Адже головний атрибут закладу – антикварний сервант, виконує найпотаємніші бажання та прохання.

Запрошуємо всіх прийти, дотримавшись класичного мафіозного дрес-коду. Мотивація – несподівані оригінальні призи за найкращий жіночий та найкращий чоловічий дрес-код. Тому готуємо мафіозні наряди, тим паче, що з нами буде Петро Темченко, Фотостудія "Фея" (http://feya-studio.com/) який зафіксує на довго найприємніші моменти цього вечора.

Кількість учасників, всього 12 чоловік, тому перевага буде надаватись тих хто зареєструється і сплатить реєстраційний внесок.

*Реєстраційний внесок при оплаті до 12.03.2016 - 100 грн. При оплаті в день проведення -150грн.

Доступні різні варіанти оплати: готівковим, безготівковим розрахунком, на карту Приватбанку.

*- якщо Ви здійснили оплату внеску, але з поважних причин (хвороба, термінове відрядження, інші форс-мажорні обставини), або повідомили нас про Вашу відсутність на вечірці за 24 години до початку заходу: ми повернемо Вам всі сплачені Вами кошти. Якщо Ви сплатили за участь у вечірці, і не з’явились на неї без поважних причин, або повідомили нас пізніше ніж за 24 години , ми повертаємо Вам 50% сплачених коштів. Просимо віднестись до такої умови з розумінням, бо все що ми робимо, спрямоване на те, щоб наші з Вами відносини були довготривалими, взаємовигідними та приємними.

Нове у Блогах OGO.ua за тиждень

Місце проведення: аntique-bar "Servante" м. Рівне, вул. Проспект Миру, 9, (поблизу фонтану).

Дата проведення 13.04.2016, початок о 19-00, офіційне відкриття о 19-30

Кількість учасників обмежена, тому обов’язкова попередня реєстрація на участь за тел. (067)3621131
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів