подати
оголошення15.04.2016, 13:20

Для чого у Рівному встановили контейнери висотою у людський ріст?

Фото зі сторінки Дмитра Соломчука

Величезні блакитні і зелені контейнери, схожі на хатинки, встановили поблизу Покровського собору на вулиці Соборній та біля торгового центру “Чайка” на вулиці Гагаріна.
Це зробили активісти громадської організації “Час Дій” у межах проекту “Творимо добро разом”.Рівне - все менш зелене: автомобілі і торгівля витісняють дерева

- У Рівному, як і скрізь, є люди, які через скрутні обставини не можуть придбати нові речі або взуття, - розповів голова громадської організації “Час дій” Дмитро Соломчук. - Орієнтуючись на традиції європейських країн, ми вирішили встановити контейнери, куди рівняни зможуть пожертвувати речі або взуття, які вони більше не носять. Контейнери під замком, а тому ніхто сторонній до них не зможе залізти. Їх вміст забиратимуть волонтери. Вони й сортуватимуть речі і взуття. Пізніше малозабезпечені громадяни зможуть пожертвуване безкоштовно взяти собі у користування. Аби уникнути шахрайства, кожен, хто захоче скористатися такою допомогою, повинен буде підтвердити свій соціальний стан: показати посвідчення пенсіонера, сироти абощо. Адресу, де відбуватиметься роздача такої допомоги, ми повідомимо на сторінці нашої організаці через засоби масової інформації з понеділка, 18-го квітня.

Влітку - без прохолоди: у Рівному зрізали дерева біля проїжджої частини

Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів