подати
оголошення


18.04.2016, 09:30

Техногенна катастрофа на річці Случ: чи загинуть риба та раки на Рівненщині? (ФОТО, ВІДЕО)

У притоку Горині в сусідній з Рівненщиною Житомирській області потрапили екологічно небезпечні викиди, що спричинило масову загибель риби та раків.

Тут з 14 квітня оголошено надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня у зв'язку із забрудненням річок Случ і Хомора, інформує 112.ua.

У воду потрапила невідома отруйна речовина, що спричинило масове отруєння живих організмів, риби та раків.

Людям суворо заборонили використовувати для будь-яких потреб воду з річок, напувати тварин, вживати в їжу рибу.

Днями місцеві жителі Новограда-Волинського поскаржилися, що дно ріки Случ встелене дохлими раками, а вода «відверто смердить», пише zhitomir.info.
За словами місцевих жителів, річки покрилися дивною невідомою речовиною. «Брали паличку, піднімали, вона тягнулася до 50 см від води. Вона така була, як вам сказати, клейка суміш, ближче до вечора тут вже спливала риба», - розповів заступник Понінківської селищної ради Сергій Савич."Як свідчать попередні висновки спеціалістів, у річку Хомору, яка впадає в річку Случ, ймовірно, скинуло екологічно небезпечні викиди підприємство Хмельницької області. З метою виявлення джерела забруднення, встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності місцевим відділенням Національної поліції розпочато кримінальне провадження", - розповіла керівник Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галина Пилипчук.

Після Баранівки річка Случ протікає через міста Рогачів та Новоград-Волинський Житомирської області, а далі - через Березне та Сарни Рівненської області.

Весняний нерест - поради рівненським рибалкам

Як рівняни занедбали Устю [+Фото]

Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів