Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
26.04.2016, 09:20

Чому новина про майбутнє батьківство засмутила рівнянина

Рівнянин Віталій Назаренко поділився своїми думками з приводу майбутнього батьківства у соцмережі Фейсбук, чим викликав понад 20 відгуків інших користувачів мережі.
"От новина так новина… Дружина порадувала мене, що вагітна і я вдруге стану батьком. Це звичайно радісна новина для нашої родини, але… Але в сучасній Україні зараз дуже важко молодим батькам. Я пашу багато… І цих грошей нам ледве вистачає на проживання. А тут ще й малюк… На допомогу від держави нема чого розраховувати.. Да і без неї можна було б прожити, але з такими тарифами ЖКГ та цінами.. Новина увесь час не виходить з голови", - написав Віталій Назаренко.

Svitlana Nikolina
Як добре, що є такі відповідальні батьки! Не буду казати, що вам буде легко - так сталось, що мої двоє дітей росли без будь-якої допомоги з боку батька, і легко не було((( Але все одно - це щастя!!! Разом ви виховаєте чудових діток, радійте з того, що вони у вас є ( і будуть)))

Добро повертається: рівняни - про загублені мобілки


Olha Lyashchuk
вам при рождении 40 тысяч дадут - ничего себе "На допомогу від держави нема чого розраховувати." Ну и поздравляю, конечно

Зоя Шабрамова
Поздравляю! Зарабатываете на одного ребенка - заработаете и на двоих))) Как мать двоих детей говорю (муж умер пять лет назад). Всё будет не просто хорошо, но даже отлично!

Наталія Білоус
Якщо буде потреба в речах для малечі або мами - звертайтесь, підкажу, де можуть допомогти. Є ще Кідстаф, де можна придбати нові або вживані речі за прийнятними цінами http://www.kidstaff.com.ua/

Чому безчинствує бидло: городяни - про нищення клумб у Рівному


Serhiy Shturkhetskyy
радійте, бляха-муха! Все інше - додасться. Моя мама народжена в 1943-ому, мій тато - у 1942-ому. Це був основний аргумент мій на "ще не час", "важкі часи"...Тоді були легкі часи? Але якби мої бабці і дідусі про це думали, то не було б ні моїх батьків, ні мене і трьох наших з дружиною дітей:)

Світлана Герасимчук Olha Lyashchuk, при народженні дадуть близько 10 тис. А все решта розіб'ють на 3 роки по 870 грн на місяць. А ті 10 тис. - то якраз на ліжечко, візочок, одяг, іграшки. Хрестини зробити, знову ж таки. І це якщо, дасть Бог, усі будуть здорові. І дадуть же їх не одразу, потрібно буде подати заяву і щонайменше місяць зачекати. А доти викручуватися самим. Тому ніяких 40 тис. там і близько немає. Але усе це жодним чином не применшує щастя від такої події! Все буде добре! Господь допоможе! Я це знаю точно.
Коментарі: