подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
12.05.2016, 16:00

Рівненщина: попередні підсумки ЗНО з математики

Громадянська мережа ОПОРА підбила попередні підсумки моніторингу проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Рівненщині.
На тестування з математики (11 травня), з’явилися 4404 абітурієнти, що склало 94,83% від загальної кількості зареєстрованих.

Що рівненським випускникам потрібно знати про ЗНО

На відміну від ЗНО з української мови та літератури, під час ЗНО з математики спостерігачами ОПОРИ не було зафіксовано випадків появи абітурієнтів на пунктах тестування без одного з необхідних документів.
Також на усіх пунктах тестування проводилася технологічна перерва із застосуванням металошукачів. В результаті такої перевірки було знайдено два мобільні телефони, які не були залишені абітурієнтами у спеціально відведеному для цього місці. Цих абітурієнтів не допустили до тестування.

Зокрема, в ЗОШ-комплекс №6 м. Костопіль, при відкритті контейнера з матеріалами, було виявлено, що пакет з матеріалами не щільно запакований. При огляді виявилось, що це заводський брак. Цей пакет було вкладено в допоміжний паперовий пакет й складено відповідний акт.

Як отримати високий бал на ЗНО з англійської мови [+ПОРАДИ]

Ще одна нестандартна ситуація була пов’язана з різними мовами складання тестів. У ЗОШ №24 м. Рівного в аудиторії №19 тестування складали абітурієнти, що мали отримати тестові зошити російською мовою. З'ясувалося, що тестові зошити російською отримала не та аудиторія. Частина абітурієнтів обмінялася зошитами, а частина - написали апеляційну заяву і приїдуть на додаткову сесію.

Загалом ЗНО з математики пройшло без особливих порушень.

Наступним для абітурієнтів стане ЗНО з історії України, яке відбудеться 13 травня.
Коментарі: