12.05.2016, 16:40

Ольгу Котовську визнали кращою легкоатлеткою України у квітні

Завершилося голосування з визначення найкращих легкоатлетів квітня в Україні. За його підсумками Ольга Котовська стала найкращою серед спортсменок. Такий результат можна пояснити цілою низкою успішних стартів рівнянки на міжнародних та вітчизняних змаганнях.
Щодо загальних підсумків, то у чоловіків найкращим визнано Дмитра Лашина, який переміг на чемпіонаті України з бігу на 10000 метрів у Черкасах (28:59.60). У жінок перемогу здобула Ольга Котовська – на її рахунку у квітні перемога на чемпіонаті України з бігу на 10000 метрів у Черкасах (33:54.98), третє місце на міжнародних змаганнях у Коршенбройху у бігу на 5 км на шосе (16:23), п`яті місця на півмарафонах у Душанбе (1:17:17) та Варшаві (1:13:50)

Нагадаємо, опитування традиційно проводиться серед членів Ради Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ), представників ЗМІ та вболівальників (у мережі Facebook). Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.

Серед конкуренток Котовської були Тетяна Вернигор – 3-є місце на марафоні IAAF Silver Label Road Race у Лодзі (Польща) – 2:31.34; 1-е місце на Харківському міжнародному напівмарафоні (1:29.09); 3-є місце на чемпіонаті України з бігу на 10000 метрів (34.23,60) та Валентина Полтавська – друге місце на марафоні у Аннесі (Франція) – 2:42.39.

Рівненчанка Ольга Котовська в Ганновері стала другою в марафоні

Ольга Котовська претендує на звання кращої легкоатлетки України - голосування

Відзначимо, що рік тому, також у квітні, Ольга Котовська також ставала кращою серед жінок. Тоді вона на кілька голосів випередила ще одну марафону, харків’янку Тетяну Вернигор. Рівнянка здобула цю відзнаку завдяки вдалим виступам у березні 2015 року, ставши срібною призеркою на марафоні IAAF Silver Label Road Race у Ганновері (Німеччина) - 2:29:13 та на чемпіонаті України з бігу на 10000 метрів - 34:12:75.