подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
01.06.2016, 11:00

Програма “Ваше здоров'я”: що рівнянкам треба знати про похід до гінеколога (+ Відео)

В проекті “Ваше здоров'я”, що виходить на рівненському інформаційному порталі OGO.ua, ведуча Ольга Данилюк поспілкувалася лікарем гінекологом-репродуктологом медичного центру “АНІКО” Лілією Корольчук.
Здоров'я жінки — це здорове майбутнє ваших дітей

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ

- Пані Ліліє, розкажіть коротко про себе, про той колосальний досвід роботи, який маєте?

- Я закінчила Київський медичний інститут у 1982 році. І з того часу працюю акушером-гінекологом. Спочатку працювала у жіночій консультації № 3, потім у пологовому будинку № 2. Останні ж 7 років я приймаю у жіночній консультації та медичному центрі “АНІКО”. Вцілому мій досвід роботи складає 34 роки.

- Якими є головні жіночі проблеми, з якими ви стикаєтесь?

- Проблем у жінок насправді дуже багато. Звісно, всі з них не можна назвати, але головні з них — це запальні захворювання органів малого тазу, порушення життєдіяльності яйників, коли жінки звертаються до гінеколога з порушенням менструального циклу. Поширеними є захворювання - ерозії та дисплазії шийки матки.

- На нашому сайті було питання від читачів про те, коли повинен відбуватися перший візит дівчини-жінки до гінеколога. Є конкретний вік чи це у кожного повинно бути індивідуально?

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОЗАПИС ПРОГРАМИ

- Певного конкретного віку ми не можемо називати, бо зараз дівчата починають дуже рано жити статевим життям. Тому вже коли дівчинка починає жити статевим життям, то їй вже треба звертатися до гінеколога. І просто залежно від віку це буде дитячий чи дорослий гінеколог. Якщо виникають проблеми, то це і так зрозуміло, що треба звертатися до лікаря.

- Як часто жінки повинні проходити профілактичний огляд у гінеколога?

- Заплановано, що профілактичний огляд жінка повинна проходити як мінімум раз в три роки, якщо у неї немає жодних проблем. Пройти цитологічне дослідження, УЗД і обстеження молочних залоз. Після цього жінка далі може жити спокійно.

Досить часто українські жінки про планові огляди забувають. Хотілося б почути від вас кілька порад, про які варто пам'ятати усім жінкам.
Пам'ятайте про те, що профілактика завжди краще, ніж лікування. Це і дешевше і ефективніше. Кожна жінка повинна пройти профілактичний огляд, бо це і ефективна допомогаі значно краще лікування на початкових стадіях. Раніше були виїзди на огляди жінок на підприємства, а зараз про це забули. Тобто нині все покладено на свідомість самої жінки, що вона сама бажає бути здоровою і звернеться при потребі до лікаря. Варто знати, що здоров'я жінки - це здоров'я майбутньої мами та майбутнє ваших дітей.Коментарі: