подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
22.06.2016, 16:30

“Потрібно якомога швидше забути про “асфальтне” молоко”: думки рівнян про страйк торговців у Рівному

Фото: Ольга Соколовська у ФБ

Сьогодні, 22 червня, рух транспорту по центральній частині міста був ускладнений.
Доводилося чути як деякі водії маршруток попереджають пасажирів, що добиратися з центру буде складно, бо :“на Сагайдачній страйкують”. Аби відстояти можливість торгувати з землі на тротуарах неподалік центрального продуктового ринку міста, торговці перекрили вулицю Сагайдачну.

Фото: Ольга Соколовська у ФБ
Фото: Ольга Соколовська у ФБ


Ця подія викликала жваве обговорення у мережі Фейсбук. Чимало коментарів з’явилося під дописом Ольги Соколовської:

Літак з Рівного до Туреччини відправлятиметься раз на тиждень

Сьогодні на вулиці Сагайдачній базарники влаштували мітинг, адже їм заборонили там продавати свої товари. Багато думок прочитала на Фейсбуці. Одна з них була:" Ну, а що молодці. Звичайно треба заборонити продавати бабусям молоко і т.д. І нехай живуть на свою "велику" пенсію".

Найцікавіше, що насправді бабусь і дідусів там мало. А стоять зовсім невиховані люди, виставляючи товари один одному "на голову" аби втулитися. Пройти по вулиці не наступаючи на їхні продукти майже нереально. А саме найбільше, що дратує - те, що вони залишають після себе!!!

У Рівному презентують книгу спогадів і роздумів

А щодо поліцейських - давно потрібно було навести порядок! І потрібно блокувати не дорогу тим самим заважаючи людям, а вже хоча б іти до представників міста і шукати вирішення проблеми разом з ними
.

Фото: Ольга Соколовська у ФБ
Фото: Ольга Соколовська у ФБ


Ось найяскравіші думки з приводу цієї події:

Віталій Гаврилюк: Підтримую.

Оля Васюха: 100% все правильно!

Pawel Nedselskij: Потрібно якомога швидше забути про це “асфальтне” молоко, ознаку розпаду “совка”.

Sviatoslav Dubov: Найбільше злить те, що якраз захистом інтересів справді соціально незахищених категорій людей (пенсіонерів, чия пенсія дійсно мізерна і її ні на що не вистачає) прикривається велика кількість звичайних бариг, яким плювати на будь-які порядки, закони, і врешті-решт - повага до свого міста і його мешканців.

Vad V. Polenchuk: “Шанхай” потрібно припиняти.

Volodymyr Vorobey: поліцейські з собаками вміють наводити порядок))

Але були і протилежні думки. От як відреагував рінянин Роман Захарчук у групі Рівненщина політична в мережі Фейсбук:

Фото: Ольга Соколовська у ФБ
Фото: Ольга Соколовська у ФБМоя мама 43 роки провчила школярів, виховала у важкі та голодні 90-ті мене та 4-ри сестри і отримує від держави 1600 гривень пенсії, кварплата 1200 гривень, 350 гривень субсидія, залишається 25 гривень в день на все інше. Вона має дачу у Кам'яногорську, там вирощує малину та смородину, також збирає ягоди у лісі, це продає на стихійному ринку на Сагайдачного. Той, хто замість того щоб спочатку забезпечити місця для торгівлі, виганяє людей, які мають останнє джерело прибутку — це продавати те, що виростили на присадибній ділянці — потвора!

Коментарі: