подати
оголошення


26.06.2016, 16:30

Де пройти санаторно-курортне лікування на Рівненщині: ціни й умови

Закладів, де, окрім відпочинку, можна й підлікуватися, на території Рівненщини небагато.
Корецька обласна фізіотерапевтична лікарня

Розрахована на 70 місць. Сюди приймають з санаторно-курортною картою від лікаря. Покази до направлення на лікування — захворювання суглобів, м'язів, хребта, переломи, опіки шкіри в стадії рубцювання тощо. Лікують з допомогою азотно-радонових ванн, фізіотерапевтичних процедур, грязей, підводного душу-масажу тощо.

18-денний курс лікування тут коштує 3530 гривень. У путівку входить триразове харчування та проживання у дво-, три- або чотиримісних номерах (вигоди є не у всіх), лікування (окрім медикаментів).

Відпочинок-2016 на Білому озері: ціни й умови

-На Рівненську область дають на місяць 50 безплатних путівок на лікування у нас ( вартість оплачує держава), - розповіла головна медсестра Корецької обласної фізіотерапевтичної лікарні Валентина Черпицька. - Ще 20 путівок платних — для людей з інших областей. За рахунок цього і виживаємо. Заклад реклами не потребує. До нас і так їдуть, готові навіть жити у коридорах. Причому черги на лікування такі, що вже зараз записуємо на кінець серпня. Розваг у нас нема ніяких. Хіба інколи з Будинку культури приходять з висутпами.

Відпочинок у селі на Рівненщині: де і за скільки

- Наш заклад — це не санаторій, - пояснив головний лікар Корецької обласної фізіотерапевтичної лікарні Анатолій Миронець. - Ми підпорядковуємося Міністерству охорони здоров'я і в нас інші — менші — норми харчування. Щоб потрапити до нас, потрібні результати обстеження, рентгенівські знімки і попередньо телефонувати, бо може не бути місць.


Санаторій «Червона калина»


У селі Жобрин Рівненського району розташований санаторій «Червона калина».  Сюди рекомендують приїжджати людям із захворюваннями серцево-судинної, нервової, дихальної систем, органів руху та опори, шлунково-кишкового тракту. Тут лікують мінеральною водою — йодобромною та хлоридно-натрієвою. Пропонують грязе- та глинолікування, фізіотерапевтичні- та водні процедури, лікувальну фізкультуру, лікування бджолами, медом, соками, п'явками тощо.

Санаторій "Червона калина"
Санаторій "Червона калина"


Коштує найдешевше місце у санаторії у номері без вигод — 210 гривень за одну особу за добу, з лікуванням — 290. Місце у стандартному двомісному економ-номері - 350 гривень за одну особу за добу, з лікуванням — 430 гривень. Втім, залежно від рівня комфорту тут є і дорожчі умови проживання. Приміром, найдорожче - за будиночок - доведеться викласти 3000 гривень за добу.

Відпочинок - 2016 у Хрінниках: ціни й умови


З розваг - дискотеки, кінопокази, концерти. На території закладу є бібліотека, більярдний зал. Можна взяти на прокат катамарани,човни, риболовні вудки тощо.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів