подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
29.06.2016, 08:30

Рівняни - про референдум у Великобританії

У соцмережі Фейсбук мешканці Рівного обговорюють результати референдуму у Великобританії щодо виходу з ЄС.
Юрій Дюг:
"Па-па" сказали британці всім, хто хотів кращого життя за її рахунок. Це їхнє право.
Наш безвізовий режим схоже накрився мідним тазом. Але самі винні. 25 років нічого не робити і думати що все буде добре - це по нашому.
Якби українців працювали над собою і досягли рівня Польщі. То могли б легко замінити Британію в Євросоюзі. А так... - "стой ровно и гасподь тєбє поможет".
P.S. Не знаю як в Євросоюз, а в НАТО точно вступати треба. Бо коли намічається глобальна заварушка краще дружити з тим в кого дубінка побільше.


Чи потрібні у школах уроки сексуального виховання: думки рівнян

Svyatoslav Klichuk
Ось зараз усі будуть коментувати про британський референдум, мовляв для України це нічого доброго. Другі, більш просунуті писатимуть - що нам та Британія з ЄС, треба працювати над собою і все буде добре. Треті в цей час і справді працюватимуть. І я, і той хто це читає, все таки друга група )))

Oleksandr Novik
Британія не перестала існувати і залишиться союзником України в питаннях стосунків з орками :) Тепер Вона не буде обмежена в рамках євробюрократів в своїх діях. Можливо навпаки знову повстане питання про виконання Будапештського меморандуму

Рівняни - про гей-парад у Києві

Микола Долик
Ну розлетиться той ЄС до кібеної матері, і що? Брити завжди були обособленими. Британія була союзником, бо вона імплементувала волю США у Європі :)

Михайло Караїм

все правильно зробили...ше б Німеччина звалила і ми б побачили чого вартий ЄС


Рівняни про перемогу Джамали на Євробаченні - реакція соцмереж

Андрей Неверминд
А що нам до їхніх проблем? Якщо не робудуємо власну країну - замість москалів будуть нас гнобити поляки. Ось таке колесо історії.
Коментарі: