Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГОподати
оголошення
Новини партнерів

12.07.2016, 19:18

5 секретів щасливих людей

Нехай кожен секрет щасливих людей приведе вас до щастя!
1. Щасливих людей зовсім не цікавить, що думають про них інші. Їхній підхід дуже лаконічно окреслила Коко Шанель: "Мені все одно, що ви про мене думаєте, тому що я про вас не думаю взагалі".

2. Ні про що не шкодуйте. Втрачені можливості, кохання, яке так і не відбулося, зрада друзів - все це не вартує вашого часу та енергії. "Жаль за втраченим не повинен тривати більше п'яти хвилин", - стверджує американський психолог Оладо Майнер.

3. Живіть "сьогоднішнім днем". Люди, які живуть під тягарем минулих помилок та негативного досвіду з одного боку, і під страхом пережити провал у майбутньому - з іншого - не живуть взагалі.

4. Ніколи не припиняйте навчатись. Книги, подорожі, нові хобі, іноземні мови, бажання пізнати цей світ, ніколи не переставати дивуватися - це ще один чудовий секрет щасливих людей, який допомагає їм реалізувати себе.

5. Ніколи не заздріть. Ми звикли порівнювати себе з іншими і співставляти свої успіхи з успіхами оточення. У здоровій конкуренції немає нічого поганого. Втім, найчастіше вона переростає у відчуття незадоволеності самим собою та заздрості до людей більш успішних. Проте, на світі є тільки одна людина, з якою ви можете себе порівнювати – це ви самі в минулому. І якщо сьогодні ви зуміли стати хоча б трішечки кращими, ніж учора – значить ви переможець і можете заздрити самі собі!

До теми:

Не зупиняйтесь - удосконалюйтесь!

Де взяти натхнення, щоб змінити своє життя?

Як побороти лінь?
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів