Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
15.08.2016, 13:00

У Рівному відкриється фотовиставка в стилі "Ню"

«Неприховане» - у клубному кафе фотовиставка рівнянина Sanchosa Rodrigesa.
Час проведення: субота, 20 серпня 2016 р., 17.00 год.
Місце проведення: Клубне кафе «Євро-Арт» (м. Рівне, проспект Миру, 4)

В’юн Олександр Сергійович (у творчих колах – Санчос Родрігес) 1980 р.н. Закінчив Вище профтехучилище № 1, отримавши спеціалізацію – муляр, зварник, а також РІС КСУ За освітою - філолог. Наразі працює у сфері продажу шкір і автомобільних тканин.

У Рівному пройде День здоров'я

Розпочав фотографувати ще у 2005 р., коли проходив службу у республіці Ірак. Більш системно розпочав займатись фотомистецтвом з народженням сина. Проте, поштовхом до арт-ню став візит до Рівного відомого фотографа, пана Олександра Ктиторчука. З того часу Олександр працює виключно у жанрі «ню» і «портрет». Санчос Родрігес полюбляє подорожувати, спілкуватись з цікавими фотографами.

У процесі зйомки пан Олександр приділяє увагу не стільки техніці фотографування, скільки спілкуванню з людиною. Це, мабуть, найголовніший момент. Важливим Санчос вважає створення оптимальних для художника та моделі умов для зйомки, оскільки саме тоді є можливість зняти те, що саме ставив за мету фотограф. Полюбляє творчість Шопена і фаду (португальські народні пісні), які надихають його на творчість.

У Рівному пропонують роботу козакам та козачкам

Експозиція «Неприховане» - це перша спроба донести до публічності свій погляд на красу жінки. Олександр брав участь у різного роду арт-проектах, пов’язаних з фотомистецтвом, а також міжнародній виставці по арт-ню у м. Лодзь, Польща.Санчос Родрігес стверджує: «Фотомистецтво – це не моє хобі – це моє життя!»

Виставка триватиме по 4 вересня 2016 р.
Коментарі:
Останні новини


Новини партнерів