подати
оголошення25.08.2016, 15:20

Рівнянка поскаржилася на те, як її хотіли обрахувати в кафе

Соціальні мережі нині - хороший спосіб змусити власників кафе і ресторанів по-новому подивитися на сервіс в їх закладах. Так, новий відгук про кафе у Рівному - просто вражає.
Найбільше рівняни бідкаються на те, що у місті "кульгає" сфера обслуговування, а також на те, що досить часто у чеку та в меню можна спостерігати різні ціни.

Так, рівнянка Інна у групі "ВИЛКА" розповіла про те, як її хотіли обрахувати у нещодавно відкритому кафе міста.

З друзями відвідали "Криївку". ВЕЧІР був зіпсований. О 22÷00, сівши за столик та зробивши не велике замовлення, розуміли що пізно, замовили: 3 пива, ставридки та 2 порції кукурудзи та мінеральну воду.

Просидівши 25 хвилин, чекавши своє замовлення, гукнули офіціанта, який лише після нашої вимоги приніс лише напої, а все інше - ні.

Прочекавши ще 15 хвилин, попросили книгу скарг і рахунок, який нас взагалі ДОБИВ. Наше замовлення було лише 3 пива а в рахунку було пробито 6 шт. 1-0,3 та 5 шт.по 0,5. А мінеральна вода... Ціна не відповідала ціні в меню. В меню 35 грн., а в рахунку - 50 грн.

Це як розуміти???? Мало того, що чекали більше ніж 30 хвилин своє замовлення, яке до кінця не дочекались, то ще й обрахувати хотіли...Шкода що заклад з такою назвою, в хорошому місці та гарним задумом не відповідає дійсності! Хотілося б, щоб власник прийняв якісь рішення!
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів