подати
оголошення31.08.2016, 18:30

Рівнян запрошують у бджолиний будинок за оздоровленням усього організму

Багато хто з вас, напевно, чув про оздоровчий сон та відпочинок у бджолиних будиночках. Водночас залишається багато питань про те, яка ж ефективність такого оздоровлення. Ми готові відповісти на всі запитання, які цікавлять читачів журналу “ВІТАЄМО!” і розкрити чимало цікавих фактів.
Оздоровчий сон та відпочинок у бджолиному будиночку є одним із напрямків апітерапії. Бджолині будиночки – це невеличкі споруди з ліжками, що розташовуються безпосередньо на бджолиних вуликах. Лежанки зроблені так, що жодна бджола не вжалить відвідувача.

Чому нині нас переконують, що бджоли добре впливають на людину? Адже ще наші пращури говорили, що створена на пасіці атмосфера є природним оазисом з позитивною енергетикою для відпочинку та оздоровлення. А шум бджіл має таку ефективність, яка перевершує усі мрії та сподівання. Шум бджіл як шум моря, а повітря, яке йде з вуликів, лікувальними властивостями не поступається морському.
Водночас перебування у бджолиному будиночку вважається набагато ефективнішим, ніж під час перебування на пасіці.Адже, лежачи на вулику-ліжку над бджолами, людина отримує тепло від бджіл, яке вони виділяють для обігріву cвого потомства (35°C). Тим самим це сприяє збільшенню працездатності людини, дарує відчуття легкості та сили.Оздоровлення у бджолиному будиночку допомагає покращити стан вашого здоров'я:

усунути бронхіти й астми, поліпшити вентиляцію легенів;
покращити роботу нервової системи, мозкового кровообігу;
нормалізувати тиск;
поліпшити роботу нирок, сприяє виведенню піску;
допомагає підвищити імунітет, покращити обмінні процеси;
зняти біль у спині та м'язах;
зміцнити судинні стінки, поліпшити мікроциркуляцію крові;
покращити роботу статевої системи чоловіків та жінок;
усунути безсоння, відновити працездатність.Для сталого ефекту рекомендується проходити оздоровлення курсами (від 10 до 15 сеансів тривалістю 2-3 год).
Вартість години для 1 особи – 100 грн, вся ніч – 500 грн. Можна залишитися ночувати в апіхатинці чи зняти комфортний будинок на потрібний термін. Будинок знаходиться на одній території з бджолиною хаткою. Вартість доби проживання в будинку – 700 грн.

тел. (050) 375 40 25
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів