01.09.2016, 17:20

Фаворити у другому колі Чемпіонату області з футболу стартували вдало [Фото+Відео]

Матчами 10 туру команди першої ліги області розпочали друге коло у Чемпіонаті Рівненщини з футболу. Оржівський ОДЕК та сарненський «Маяк», які є основними претендентами на медалі змагань, виграли свої поєдинки. Ще один з лідерів – ФК «Малинськ» - тур пропустив через перенесення свого поєдинку.
Перша ліга. 10 тур.

«Агат» (Гоща) – «ОДЕК» (Оржів) – 1:2 (юнаки – 3:1). Голи: О.Буркалець, 65 -В.Семенчук, 50, О.Апанчук, 90. ЖК: Блажиєвський – Шекель, Таргоній, Красномовець, Груша.

Волинь-Цемент (Здолбунів) – Маяк (Сарни) – 0:2 (юнаки 0:5). Голи: О.Жданюк, 3, С.Жданюк, 32 (з пен.). ЖК: Куляша, Давидюк (обидва – «Волинь-Ц.»)

Сокіл (Радивилів) – Млинів – 0:3 (юнаки 1:2). Голи: С.Вишневський, 13, 47, А.Молоткевич, 24. ЖК: Перетятко, Чоловічок, Ніколайчук, Бондарук, Стрик – Харчук, Старушкевич.

Садове – Ізотоп-РАЕС (Вараш) – 4:0 (юнаки 6:3). Голи: М.Цимбалюк, 49, 73, О.Малиновський, 68, 77. ЖК: С.Чугай, 76.

Матч ФК Малинськ - Случ перенесено на пізніший термін.

Сарненчани свої три очки у Здолбунові у грі проти аутсайдера здобули легко і впевнено, хоча рахунок вийшов доволі скромним – 0:2. А от оржівцям перемога у Гощі далася лише на останніх хвилинах.

У першому таймі цієї гри, котра відбулася у середу, 31 серпня, глядачі голів не дочекалися. По перерві більш активний ОДЕК зумів відкрити рахунок. М’яч після удару Семенчука зрикошетив від спини захисника гощанців у ворота дезорієнтованого голкіпера.

Пропущений гол став сигналом для активізації дій «агатівців» попереду. І одна з атак господарів дала свій результат на 65 хвилині. Овсійчук знайшов передачею у штрафний майданчик Буркальця і капітан ФК «АГАТ» точно пробив у кут воріт суперника – 1:1.

Нічийний результат лідерів чемпіонату аж ніяк не влаштовував. ОДЕК почав у терміновому порядку робити заміни одна за одною, що дало свій результат на 90-й хвилині, коли екс-гравець ФК «Гоща-АМАКО» Наумець отримав пас у карному майданчику і прострілив вздовж воріт. Першим на м’ячі опинився його Апанчук, який нещодавно вийшов на заміну і якому не склало труднощів вразити ворота гощанців із близької відстані.

А до головних сенсацій туру варто віднести гостьовий виграш ФК «Млинів» у Радивилові. «Південне дербі» завершилося крупною поразкою господарів 0:3.

БІЛЬШЕ ФОТО З МАТЧУ ФК "АГАТ" - ОДЕК

В обласних футбольних змаганнях команди відіграли 7 тур

ОДЕК втратив лідерство у Чемпіонаті області

[/b]Друга ліга «Північ»
Енергія (Володимирець) – Горинь (Дубровиця) – 2:2. Голи: Д.Дацький, 56, Новицький, 65 – Д.Новак, 40, 83. ЖК: Б.Полюхович («Горинь»).
Костопіль – Граніт (Томашгород) – 2:1. Голи: Голи: С.Кусік, 72, 85 – В.Кузьмич, 22. ЖК: Прокопчук, Михайлов – Хоменюк, Масовець, Лозян.
Полісся (Рокитне) – Рафалівка – 3:3. Голи: О.Ничипорчук, 19 (з пен.), 63, О.Денисюк, 90+4 – Є.Блищик, 13 (з пен.), О.Левков, 24, Я.Похила, 31. ЖК: Бондарець, Гордійчук, Гончар, Питель – Засєкін, Чугай. ЧК: Романчук, 60, Засєкін, 90+5.

[b]
Друга ліга «Південь»
Стир (Демидівка) – Коливань (Клевань) – 4:5. Голи: І.Поліщук, 50, 55, 60, О.Шевчук, 56 – Б.Возняк, 30, С.Кузьміч, 41, О.Власюк, 52, О.Кобрин, 57, В.Дивачевський, 84.
Острог-Академія – Вельбівно – 1:2. Голи: Б.Ведмедюк, 26 – В.Тишкун, 64, 71. ЖК: Максимчук, Ведмедюк, Онищук – Кащин).
Сокіл (Садове) – Калина (Бугрин) – 2:1. Голи: В.Теребійчук, 71, 90+1 – С.Ткачук, 58. ЖК: Перець, Жук – Кравчук, Ткачук.
Зоря – Імпульс (Дубно) – 0:3 (техн. – за участь незаявленого гравця у складі «Зорі»). Під час матчу голи забивали: А.Фізик, 47, А.Скиданчук, 72 – О.Посільський, 45, М.Вітерук, 68.

Чемпіонат області серед ветеранів.
Володимирець – Маяк (Сарни) – 0:1, Ізотоп (Вараш) – Полісся (Рокитне) – 0:0, Дубенський р-н – Автоленд (Здолбунів) – 0:3, Сокіл (Радивилів) – Тинне-Городок – 0:1, Старко (Здолбунів) – Костопіль – 1:3, Славія (Рівне) – Зеніт Слави (Гоща) – 6:0