Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
07.09.2016, 18:30

У зоні АТО воюють близько 6 тисяч російських кадрових військових (+ ІНФОГРАФІКА)

На Донбасі воюють 6 тисяч російських кадрових військових та 35 тисяч бойовиків, керованих збройними силами РФ
Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на прес-службу віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Вона презентує інфографіку, на якій розкрита структура окупаційних військ на сході України.Наголошується, що крім кількох десятків тисяч бойовиків (місцевих колаборантів і - переважно - найманців - з Російської Федерації), на Донбасі розташовані підрозділи зі складу регулярних частин Збройних сил РФ.

Це кадрові російські військовослужбовці, які на ротаційній основі, невеличкими групами зі складу своїх бригад та дивізій, зі зброєю та технікою прибувають на територію України з усіх куточків Росії.

Здебільшого вони займають позиції на другій і третій лінії оборони та в тилу противника, обіймають більшість командних посад, працюють зі складною військовою апаратурою та озброєнням, і виступають загороджувальними загонами, зазначають у прес-службі віце-прем'єра.

Так, за даними Генштабу, на Донбасі перебувають 6000 російських кадрових військових.

Зокрема там присутні військові:
- 6-ї окремої танкової бригади (Муліно Нижегородської області)
- 138-ї окремої мотострілецької бригади (Камєнка Ленінградської області)
- 32-ї окремої мотострілецької бригади (Шилово Нижегородської області)
- 74-ї окремої мотострілецької бригади (Юрга, Кемеровська область)
- 33-ї окремої мотострілецької бригади (Майкоп, Адигея).

Крім того на сході України воює 20-та окрема мотострілецька бригада (Волгоград), 17-та та 18-та окрема мотострілецька бригада з Чечні, 331-й парашутно-десантний полк 98-ї парашутно-десантної дивізії (Кострома) а також 7-ма десантно-штурмова дивізія з Новоросійська Краснодарського краю.Коментарі: