Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
13.09.2016, 13:20

У Рівному живе рятувальник-силач

Кілька днів тому, в Києві, на столичній тренувальній базі Федерації стронгмену України проходив Чемпіонат України зі стронгмену серед працівників та військовослужбовців центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координує Міністерство внутрішніх справ.
Змагалися команди Національної поліції, Державної прикордонної служби та дві збірні Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Кожна команда складалася із чотирьох атлетів, які змагалися у таєр фліпі (кантування покришки), лог-ліфті (підняття колоди з паралельними ручками), становій тязі та двох естафетах. За виконанням вправ пильно стежили судді на чолі із Василем Вірастюком, дворазовим володарем титулу «Найсильніша людина світу».

Студенти Рівненщини популяризують здоровий спосіб життяНапружена боротьба почалася з перших хвилин турніру. Розрив у більшості етапів був незначним. Подеколи на результати вправи впливали технічні неточності, адже більшість учасників уперше брали участь у змаганнях зі стронгмену. Лідерство від самого початку належало рятувальникам. У загальному підрахунку команда ДСНС №2 виборола золото Чемпіонату, а команда ДСНС №1 за яку виступав співробітник ГУ ДСНС Рівненської області підполковник служби цивільного захисту Ігор Головко, посіла друге місце та стала володарем срібла.

У Рівному можна буде ознайомитися із творчістю Станіслава Лема
Як зазначив Ігор Головко, спорт — це частина підготовки рятувальників, адже під час роботи доводиться вирішувати найрізноманітніші задачі.Призери отримали медалі і кубки.Про це повідомили з ГУ ДСНС України у Рівненській області.
Коментарі: