подати
оголошення15.09.2016, 07:40

Все більше красунь борються за звання "Краса по-рівненськи"

Конкурс від журналу "ВІТАЄМО!" під назвою "Краса по-рівненськи" триває. У нас вже є 5 учасниць.
Нагадаємо, що для участі в конкурсі потрібно лиш обрати свої кращі світлини (мінімум 5) та написати кілька речень про себе. Усі ваші фото будуть опубліковані на сайті OGO.ua, а після завершення прийому світлин, ми розпочнемо голосування.

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ КОНКУРСУ

Переможниця конкурсу, яка отримає найбільшу кількість голосів, отримає у подарунок бліц-фотосесію від фотографа Ліни Яріш та стане зіркою рівненського глянцевого журналу "ВІТАЄМО!".

Прийом фото триває до 30 вересня. Свої світлини надсилайте нам на адресу info@ogo.ua з темою листа: НА КОНКУРС і чекайте старту голосування.

Конкурс "Краса по-рівненськи" набирає обертів


Третя учасниця конкурсу "Краса по-рівненськи" - Марійка Петровська


П'ЯТА УЧАСНИЦЯ КОНКУРСУ - ЛЮДМИЛА


Мені 28 років і я досить творча особистість. Моя голова повна ідей, а серце – надій, що, мабуть, без допомоги комп’ютера в мені не розібратися.
Жартую, потрібен зовсім не комп’ютер, а просто той, хто може настільки ж швидко бігти поруч зі мною, перекидаючись на ходу думками, немов кульками для пінг-понгу.
Мені пощастило,адже такий чоловік тримає міцно мою руку вже 7 років поспіль. Найбільшою радістю та найціннішим скарбом нашої сім"ї є донечка Валерія.
Окрім любові до пригод і подорожей, обожнюю, коли переді мною відкриваються нові, незвідані перспективи. Із задоволенням підтримаю будь-які найоригінальніші плани і навіжені ідеї своїх друзів.

І на закінчення ще кілька штрихів до мого характеру. Віддаю перевагу літаку, поїзду і ніколи не промовчу, якщо можна сказати хоча б пару слів. Я нічого не очікую та не вимагаю від інших людей та від світу. Я знаю, чого я хочу, визнаю свої бажання та мрії і роблю те, що сприяє досягнення мною моєї мети, не порушуючи при цьому прав та волі інших людей.

Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів