Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
16.09.2016, 16:40

Частинка сонця України у виробах із бурштину

Наше життя наповнене різною інформацією, серед якої ми завжди вибираємо те, що насамперед нас цікавить. Це може бути будь-що, але якщо ми не пов'язуємо інформацію з якоюсь важливою нам людиною або подією, то рано чи пізно вона все ж таки забувається.
Мабуть, тому й виникла колись традиція дарувати подарунки, адже це приємна згадка, яка може роками приносити радість!

Ми — українці, природні багатства у нас безперечні, але найбільш цінується і в нас, і особливо за кордоном, рівненський сонячний камінь бурштин.Зараз вже мало хто знає, що давня назва бурштину — алатир. У староданніх текстах є згадка про цей дивовижний камінь: "На морі, на Окіяне, на високому на острові Буяні є бел-горючий камінь Алатир, під тим каменем прихована сила могутня, і сили немає кінця". Зараз уже встановлено, що прототипом казкового острова Буяна, або Руяна, є реальний острів Рюген в Балтійському морі. А що ж це за камінь алатир? Це бурштин. Здавна люди намагалися неодмінно забрати з собою звідти чарівний алатир-камінь, чудодійна сила якого нібито посилювалася від того, що він узятий з піщаних пляжів священного острова.На заході України цей камінь традиційно називають бурштином від німецького слова "бірнштейн" - камінь, що горить. А в Польщі ще пам'ятають старовинну весільну пісню, де є такі слова: "Дайте їй на Бурштин, жеби м'яла чтері сини ..." - тобто: "Дайте їй грошей на бурштин, щоб вона народила чотирьох синів". Тому що бурштин - "камінь здоров'я", "камінь щастя", "камінь сонця".
Колись бурштин був неодмінною прикрасою наречених.Тепер же розмаїття виробів з бурштину захоплює і вражає! Різні картини, статуетки, навіть лампи, які світяться різними кольорами веселки. Жінок найбільше ваблять прикраси — намисто, сережки, каблучки, браслети, підвіски і т.д. Ці вироби для красунь є символами сонячного тепла й радості, вони створюють гарний настрій щодня.Сувеніри та прикраси з сонячного каменю розкривають і посилюють природну красу жінок, дарують щастя і спокій.Чоловікам же подобаються оздоблені і насичені бурштином картини, чотки (розарії), статуетки, які зазвичай можна побачити в кабінетах на робочому столі. Адже відомо, що бурштин допомагає привернути друзів і компаньйонів, приносить своєму власнику удачу. Крім того, це камінь-талісман багатьох успішних людей.Я завжди дивуюся красі картин, виготовлених із бурштину. А весільний портрет, прикрашений бурштином, - це просто шедевр, його можна передавати з покоління в покоління.

Кожен має улюблене фото, яке подобається найбільше. Його також можна оформити у вигляді оздобленої бурштином картини!Бурштин настільки живий і енергетичний камінь, що з давніх-давен його використовували у лікуванні, наприклад, бурштинове намисто оберігає від головного болю, поліпшує душевний стан і пом'якшує несприятливий вплив поганої погоди.Наші предки були впевнені, що камінь захищає від злих духів і чаклунів. У деяких країнах його використовують як оберіг для немовлят від пристріту, поклавши в одяг дитини."Дарунок долі" — так називають цей золотистий органічний мінерал справжні знавці дорогоцінних каменів: існує повір"я, що самоцвіт приносить своєму господареві життєві блага й удачу.
Адреси магазинів в м.Рівне:

Магазин “Бурштинова копальня 1”
проспект Миру, 15
тел.: (0362)22-40-74, (095)53-43-916

магазин “Бурштинова скарбничка”
ТЦ “Центральний”, бутік 12
тел.: (098)381-32-31, (095)15-048-56

магазин у м.Луцьк “Бурштинова копальня 2”:
проспект Волі, 66
тел.: (098)381-32-31, (095)15-048-56


Коментарі: