подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
24.09.2016, 16:00

Рівняни мають змогу потрапити до Великої Британії не залишаючи рідне місто

Велика Британія – країна традицій та водночас новаторства, усталених норм і бунту. А також витонченості й комфорту. Елегантні будинки та зручні дизайнерські речі, стиль та вишуканість – усе це можна побачити в цій країні.
Відчути справжню британську атмосферу тепер можна, навіть не залишаючи Рівне, а просто завітавши до нового фірмового магазину мобільного оператора Vodafone, який нещодавно відкрився у нашому місті.

Британської атрибутики у день відкриття вистачало: серйозні та доброзичливі вартові в класичному червоному кітелі, відома багряна телефонна кабінка, звідки у день відкриття кожен охочий міг безкоштовно зателефонувати у будь-яку із 82 країн світу, де користуються послугами британського оператора мобільного зв`язку Vodafone, dj-сет та конкурси з призами.. Однак, найбільш незвичайним для Рівного був сам новий салон зв’язку.Важливою особливістю фірмового магазину Vodafone є його відкритість, адже крізь велику вітрину можна з легкістю побачити увесь салон. Та й саме його планування є унікальним, адже тут немає жодних перепон, які б відділяли відвідувачів та працівників:

- Багатьом відвідувачам наш магазин видаватиметься доволі незвичним, адже тут немає ані перегородок, ані стійок, які розділяють продавця і покупця. Усе це єдиний простір, де відвідувачі почуватимуть себе затишно. І це відображає ставлення нашої компанії до клієнтів, адже для продавців, експертів, адміністрації найголовніше – це люди: персонал магазину максимально відкритий для абонентів та знає, як допомогти їм вирішити будь-яке завдання. Ми по-дружньому ставимося до наших відвідувачів, а тому рівняни можуть не тільки прийти у наш магазин, щоб щось купити, але й просто заховатися тут від дощу, - зазначає експерт із зовнішніх зв`язків Vodafone Україна Ярина Бравчук.

Ярина Бравчук також підкреслює, що принципи роботи Vodafone скрізь однакові, а тому той же рівень обслуговування можна отримати і в Лондоні, і в Мюнхені, Мілані, Києві та в Рівному.Кожен відвідувач магазинів Vodafone може неодмінно розраховувати на увагу:

- Робота нашої компанії базується на кількох основних принципах. По-перше, це індивідуальна увага адміністратора до всіх відвідувачів, що забезпечує швидке вирішення будь-яких питань. Також магазини мають зручне зонування, а тому будь-які послуги та пристрої знаходяться завжди поруч – на відстані руки. Навколо розташовані зрозумілі інформаційні стенди. Комфортна зона сервісу забезпечує особистий контакт з персоналом. Кожен, хто приходить до магазину, може без ліміту протестувати будь-який ґаджет, у тому числі і десять найбільш популярних зараз пристроїв. А ергономічні меблі-конструктори дають можливість перелаштовувати магазин під потреби клієнтів. Більше того, усі меблі нового магазину виготовлені українськими виробниками, - розповідає начальник відділу продажу масового ринку Vodafone Україна, регіон Львів Георгій Скрябін.Комфорт та задоволення потреб відвідувачів забезпечуватимуть працівники магазину, яких відбирали особливо виважено:

- Конкурс на роботу у фірмовому магазині Vodafone у Рівному був 30 людей на місце. Загалом ми відібрали 10 людей, шукаючи найкращих з кращих. І вирішальним критерієм були не лише професіоналізм та знання, а бажання допомагати людям, відкритість та позитив. Аби бути ближчими до людей, ми також вирішили відійти від офіціозу в одязі наших працівників: експерти одягнені так само як і пересічні рівняни, вони носитимуть джинси, кеди та футболки зараз, а потім, коли буде холодніше – вишукані сорочки та жилетки. Для належної та зручної організації обслуговування клієнтів у нашому магазині ми також запровадили електронну чергу: кожен гість при вході отримуватиме квиток і на табло висвітлюватиметься, до кого із експертів йому звернутися зі своїм питанням. Така електронна черга дозволить уникнути черг, - говорить керівник нового фірмового магазину Vodafone у Рівному Олексій Петровець.Усі згадані нововведення, схоже, сподобалися першим відвідувачам фірмового магазину Vodafone у Рівному:

- Магазин дуже красивий, зручний, у ньому можна просто і легко орієнтуватися – мені тут все дуже сподобалося, - ділиться враженнями рівнянин Сергій.Подібної думки й інша відвідувачка магазину:

- Мені усе до душі, зручне планування, вишуканий дизайн, привітний персонал. Особливо подобається, що тут спеціально облаштували ігровий куточок для дітей. І доки батьки спілкуються з експертами, діти можуть спокійно розважатися під наглядом інших працівників магазину та весело провести час, - захоплено розповідає рівнянка Олена.

Загалом в Україні вже працює 12 фірмових магазинів Vodafone: у Києві, Черкасах, Ужгороді, Дніпрі, Одесі, Кременчуці, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Краматорську та Маріуполі. Нещодавно відкритий у Рівному магазин – третій у Західній Україні.Переконатися у високоякісному обслуговуванні, пересвідчитися у англійській точності та доброзичливості, яка поєднується з українською щирістю експертів, може кожен, хто завітає до фірмового магазину Vodafone у Рівному, на Проспекті Миру, 13.


Коментарі: