Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
26.09.2016, 11:40

Чи проголосує сьогодні комітет Європарламенту про наданя Україні безвізового режиму

Голосування за доповідь болгарського депутата Марії Габріел заплановано на 18.40 за київським часом.
На попередніх двох засіданнях профільний комітет підтримав проект законодавчої резолюції про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги для короткострокових подорожей країнами Євросоюзу (за винятком Великої Британії та Ірландії).


Коли для українців запровадять безвізовий режим? (+ІНФОГРАФІКА)


Далі, за процедурою, Європарламент, Рада ЄС і Єврокомісія мають розпочати міжінституційні переговори про безвіз для України.

Очікується, що це рішення буде винесене на остаточне голосування на парламентській сесії Європарламенту восени.

Далі – на 21-й день після затвердження Радою ЄС, безвізовий режим для України має набути чинності, якщо країни-члени не зазначать інші умови (наприклад, про набуття чинності з 1 січня 2017 року).

Чи зникли черги під візовим центром у Рівному

«Скасування віз для українських громадян, які є власниками біометричних паспортів, ознаменує конкретне досягнення, що витікає із взаємних прагнень, а також із відданості, продемонстрованої українцями заради миру, стабільності та курсу європейських реформ країни», – наголошується у проекті резолюції.

У документі відзначається, що голосування Європарламентом на підтримку пропозицій Єврокомісії підтвердить принцип, що кожна країна, яка виконала критерії, може отримати візову лібералізацію.

Про це повідомляє Укрінформ.
Коментарі:
Останні новини


Новини партнерів