26.09.2016, 17:20

Юні рівненські легкоатлети взяли участь у Чемпіонаті України в Луцьку [+Фото]

Наприкінці вересня у Луцьку зібралось 604 юних легкоатлетів, щоб визначити найкращі команди легкоатлетів України серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших. Змагання проходили на головному стадіоні міста - «Авангард».
Представники юної легкоатлетичної спільноти Рівненської області також взяли участь у змаганнях, які проводилися у трьох номінаціях: серед команд областей, ДЮСШ та СДЮСШОР.

Серед 24 команд регіонів України, команда Рівненської області посіла 9 місце

Серед команд СДЮСШОР України рівненська ОСДЮСШОР посіла 4 командне місце серед 14 команд

На змаганнях також рахувався підсумок серед ДЮСШ. Команда рівненської ОСДЮСШОР посіла перше місце, а Костопільскої ДЮСШ - лише сорокове.

Результати вихованців рівненської ОСДЮСШОР:

Джетібаєва Марія – посіла перше місце в бігу на 100 метрів з бар’єрами (тренер Машанєнков О., Пятковська Я.)

Голуб Ярослав – став другим в бігу на 400 метрів (тренер Романчук М.С.)

Годунко Олексій - посів трете місце в бігу на 1500 метрів (тренер Нечипорук І.)

Естафетна команда 100-200-300-400 у складі Микуліна Владислава (ОСДЮСШОР), Шурми Андріана (КОЛІФКС), Фінчука Владислава (ОСДЮСШОР) та Голуба Ярослава (ОСДЮСШОР) фінішувала третьою.

Здобули медалі і вихованці комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради.

«Яна Боровець стала срібною призеркою чемпіонату України у бігу на 1500 м з результатом 4:57.42 та дев’ятою завершила дистанцію 800м 2.28.70. У цій же дисципліні срібну нагороду здобув Владислав Жемайтін, його час 4.26.52. За крок до медалі залишився Юрій Ткачук у бігу на 3000 м ( 9.50.04) і десятий результат показав у бігу на 1500 м ( 4.36.75). Одинадцяте залікове місце посіла Іванна Черешньовська у бігу на 800 м (2.30.50)», - повідомили тренери спортсменів Петро та Валерій Дітлашки.