30.09.2016, 12:00

ОДЕК удруге в сезоні втратив очки в обласному Чемпіонаті [+Відео]

У черговому поєдинку Чемпіонату області з футболу відбулася битва лідерів – оржівський ОДЕК приймав сарненський «Маяк». До цього матчу команда Олега Шандрука лише раз втратила очки, а в грі проти поліського клубу оржівці вдруге у сезоні не дорахувалися залікових балів.
Результати матчів 14 туру.

ОДЕК – «Маяк» – 2:2, юнаки – 0:3, ФК "АГАТ" (Гоща) – "Сокіл" (Радивилів) – 2:0, ю – 0:1, ФК "Садове" – "Волинь-Цемент" (Здолбунів) – 6:0, ю – 12:0, "Случ" (Березне) – ФК "Млинів" – 0:1, ю – 4:0, ФК «Малинськ» - «Случ» (Березне) – 6:0

Центральний поєдинок туру ОДЕК – «Маяк» пройшов за драматичним сценарієм. Першими рахунок у матчі після помилки у захисті суперника відкрили сарненчани - Юрій Козлюк упевнено реалізував вихід сам-на-сам зі своїм тезкою Юрієм Кособуцьким. Перелом у матчі стався у другому таймі, коли в Оржеві почалася справжня злива. Спочатку голкіпер гостей послизнувся після виконання штрафного і Віталій Груша просто добив м’яч у порожні ворота. А за п'ятнадцять хвилин до фінального свистка той же Груша замкнув високу передачу з флангу – 2:1.

До чотирнадцятої перемоги господарі не дотягнули зовсім нічого – на третій компенсованій до основного часу хвилині подача у карний майданчик оржівців закінчилася рикошетом, після якого шкіряна куля полетіла у порожні ворота. Капітан ОДЕКа Сергій Чикалюк-Козакевич, намагаючись вибити м’яч з лінії, зумів перешкодити польоту кулі тільки рукою. Як підсумок, червона картка «рятівнику» і штрафний удар без стінки, який упевнено реалізував інший капітан Артем Українець. Рахунок 2:2 став першим нічийним рахунком для оржівців у Чемпіонаті області, щоправда відрив ОДЕКа від найближчих переслідувачів залишився значним – і «Маяк», і ФК «Малинськ» відстають від Оржева на 11 очок.

Скандальний Кубок: ФК «Малинськ» заплатить за виграний трофей штрафом і дискваліфікацією

За Кубок ОДЕК «помстився» ФК «Малинськ» у Чемпіонаті області

Першість області (друга ліга), 12 («Північ») і 16 («Південь») тури.

«Верес-Водник» – «Острог-Академія» – 2:0, «Стир» – «Калина» – 2:3, «Сокіл» – «Зоря» – 4:2, «Горинь» – «Колос» – 1:2, «Енергія» – «Костопіль» – 1:2, «Агат» (Симонів) – «Імпульс» – 0:2, «Рафалівка» – «Граніт» – 6:0, «Коливань» - «Вельбівно» - 1:0, «Верес-Водник» - «Агат» (Симонів) – 4:0

Чемпіонат ветеранів 35+, 1/4 фіналу (перші матчі)

«Сокіл» (Радивилів) – «Славія» (Рівне) – 1:1, «Маяк» (Сарни) – «Іква» (Млинів» – 1:4, «Дубровиця» – "Зеніт слави" (Гоща) – 1:0, «Ізотоп» (Вараш) – «Автоленд» (Здолбунів) – 2:1