Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
03.10.2016, 13:20

Знайомтеся! Остання учасниця конкурсу "Краса по-рівненськи"

Романюк Оксана - остання красуня, яка боротиметься за те, щоб стати переможницею конкурсу "Краса по-рівненськи".
За правилами конкурсу голосування за переможницю конкурсу повинно було розпочатися 1 жовтня, але дівчата і досі надсилають фото.

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ КОНКУРСУ

Проте сьогоднішня наша учасниця закриває прийом анкет та світлин і вже завтра ми почнемо голосування за переможницю конкурсу.

Переможниця конкурсу, яка отримає найбільшу кількість голосів, отримає у подарунок бліц-фотосесію від фотографа Ліни Яріш та стане зіркою рівненського глянцевого журналу "ВІТАЄМО!".

ФОТО УСІХ УЧАСНИЦЬ КОНКУРСУ

СЬОМА УЧАСНИЦЯ КОНКУРСУ - РОМАНЮК ОКСАНА


Я, Романюк Оксана, студентка Національного університету "Острозька академія" і зовсім скоро отримаю диплом магістра історії. Моя спеціальність навчила мене постійно пізнавати життя,намагатись зрозуміти істину суть речей, відчувати насолоду від кожного вибору і кроку, цінувати усі життєві моменти, не зважаючи ні на чорні, ні на білі смуги, тому що все, що нас оточує, вчить нас бути кращими і розуміти своє призначення. У такому руслі і намагаюсь жити.


Третя учасниця конкурсу "Краса по-рівненськи" - Марійка ПетровськаВсе більше красунь борються за звання "Краса по-рівненськи"


Коментарі: