05.10.2016, 17:40

Футбольні аматори з Рівненщини лишилися без перемог [+Відео]

Відразу три представники Рівненщини минулого вік-енду зіграли поєдинки у всеукраїнських турнірах з аматорського футболу. В двох – кубковому матчі «Маяка» з Сарн та грі Чемпіонату ФК «Малинськ» - були зафіксовані нічийні результати. А от своїй гостьовій зустрічі оржівський ОДЕК мінімально поступився.
Як повідомляє офіційний сайт ФК ОДЕК, майже усі лідери турнірної таблиці у західній зоні Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд здобули перемоги в своїх матчах сьомого туру в цьому турнірі. Лише «Чайка» зі столиці не змогла на своєму полі переграти ФК «Малинськ».

У цій грі гості вже у середині першого тайму залишились в меншості. Був вилучений захисник Роман Сад. Чисельною перевагою футболісти «Чайки» змогли скористатися на 60-й хвилині, але вже на 64-й Сергій Єфімчук забив гол у відповідь. У підсумку – бойова нічия 1:1.

Оржівський ОДЕК грав на виїзді проти лідера групи – «Агробізнесу» з Волочиська. І тут гне обійшлося без вилучення у складі повпредів Рівненської області. Вже на 27-й хвилині Михайло Трофімчук отримав другу жовту картку та був вилучений з поля. Незважаючи на це оржівці гідно трималися, і перший тайм завершився за рахунку 0:0. Проте на 52-й хвилині матчу «Агробізнес» все ж провів гол, який став єдиним у цьому матчі – поразка оржівців із рахунком 0:1

Наразі, обидві рівненські команди знаходяться в середині турнірної таблиці ФК «Малинськ» - шостий, а ОДЕК - сьомий.

Голи: Новиков (60) – Єфімчук (64)

ФК "Львів" – "Нива" (Тернопіль) – 0:2 (0:2)

02.10, 15:00. Стадіон "СКА" (Львів). 350 глядачів

Голи: Ільчишин (20), Понєдєльнік (42)

"Ковель-Волинь" – "Оскар" – 0:1 (0:1)

02.10, 16:00. Міський стадіон м. Ковель. 1000 глядачів

Гол: Дмитрів (19)

"Гірник" – "Нива" (Теребовля) – 4:0 (3:0)

02.10, 16:00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка). 600 глядачів

Голи: Богданов (8 - з пен., 27), Хмизов (13), Шафранський (53)

ОДЕК поступився у першій півфінальній грі Чемпіонату України

ОДЕК пробився до півфіналу Чемпіонату України серед аматорів

Сарненський «Маяк» без особливих труднощів пробився до основного раунду Кубку України серед аматорських команд. Після перемоги на власному полі з рахунком 5:0 поїздка на Чернівеччину розглядалася вже як хоч і не близька, але все таки легка прогулянка.

Завдяки голам на 38 та 43 хвилинах «Маяк» у гостях впевнено повів у рахунку, проте у другій половині матчу футболісти «Слободи» зібралися та звели зустріч до почесної нічиєї.

Крім сарненчан Рівненщину в Кубку України також представлятиме оржівський ОДЕК. Жеребкування пар наступного етапу турніру відбудеться найближчим часом.