подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
23.10.2016, 17:30

Підсумки тижня: хамство медиків, смерть рівнянки та закриття супермаркетів

ОГО підсумовує новини за тиждень, що викликали найбільший інтерес у читачів.
"Наступного разу викликайте не "швидку", а священика", - рецепт від рівненських медиків До редакції "ОГО" надійшов лист з вражаючою історією, з якою стикнулася днями одна з мешканок Рівного. Після публікації на нашому сайті OGO.ua у соціальних мережах розгорілася активна дискусія щодо поведінки лікаря бригади швидкої медичної допомоги.
"Я б такому медику сам викликав священика", - рівнян обурила поведінка лікаря "швидкої"Відтепер рівняни одружуватимуться без штампа в паспорті
У зв'язку зі змінами до Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану", штампи в паспорт ставити не будуть.


У Рівному закриваються супермаркети "Сільпо"
Сьогодні останній день роботи магазину на Північному. Там допродують продукцію. Справа в тому, що У Рівному замість "Сільпо" буде "ТРАШ"
Fozzy Group починає розвиток нової мережі супермаркетів-дискаунтерів "ТРАШ!" (Thrash!).


Смерть рівнянки у Києві: самогубство чи жорстоке вбивство Рідні і досі не можуть повірити в те, що їх донечки та люблячої сестри вже немає. Її тіло знайшли біля одного з будинків у Києві.Коли рівненські школярі підуть на канікули. Стало відомо, як школярі Рівного відпочиватимуть восени та взимку.
Коментарі: