Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
07.11.2016, 10:42

Рівнян просять підтримати будівництво екстрім-парку

У Рівному розпочалося голосування за проекти, які будуть реалізовані за кошти бюджету міста. Одна з ініціатив, яку просять підтримати рівнян - будівництво урбан парку "Перша точка" (СТРІТЗОНА).
У Рівному хочуть продовжити облаштування екстрім парку в районі гідропарку. Нагадаємо, що на День міста, 28 серпня, в Рівному відкрили першу на всю Україну “чашу” для трюків велосипедистів, ролерів та скейтерів.

Рівняни збудували унікальну “чашу”

Продовження реалізації ідеї створення сучасного урбан (екстрім) парку в місті (р-н гідропарк), який розпочався з будівництва бетонної "чаши" вирішили продовжити. Так, за кошти громадського бюджету хочуть провести облаштування СТРІТЗОНИ, яка емітуватиме елементи міської архітекрури: перила, бардюри, сходи і т.д.

- Комплексна реалізація проекту урбан парку дозволить перетворити занедбану територію на сучасне і повноцінне місце відпочинку та дозвілля Рівнян. Це доповнить існуючу "ЧАШУ" (БОУЛ) та перетворить зону у широкоформатний екстірм майданчик, що у свою чергу дасть суттєвий поштовх у розвиток екстримальних видів спорту у Рівному, - -зазначається в описі проекту.

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПІДТРИМАТИ ЦЮ ІНІЦІАТИВУ, ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА НЕЇ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ - rivne.pb.org.ua/projects/show/427
Коментарі:Останні новини


Новини партнерів