подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
09.11.2016, 17:28

Коли зміниться вартість бензину на заправках Рівного

Нещодавно з’явилася інформація про те, що поволі починає дешевшати нафта, а також з часом вартість долара зміниться, реагуючи на перші результати президентських виборів у США. А це певним чином може вплинути і на ціну пального на АЗС Рівного.
Коли рівненським водіям очікувати переміни у вартості пального на заправках?

Як на Рівненщині працюють заправки мережі “БРСМ”

- У нашому випадку це не надто вплине на нинішні ціни. Загалом, ціна на пальне швидко не зміниться. Зараз ціна пального залишається стабільною. Ціна на бензин залежить від багатьох факторів: розташування заправки, вартість доставки пального на АЗС та численних інших причин, а тому ціна на кожній заправці мережі “БРСМ-Нафта” дещо різняться, - повідомив Віталій Максимов — прес-секретар “Стейт Оіл” - керуючої мережі “БРСМ-Нафта”.

У Рівному викрили “підпільну” заправку


Це ж підтвердили і в іншій мережі заправок у Рівному:

- Ні, поки що не зміниться ціна на бензин. Зміни вартості пального, якщо вони будуть, варто очікувати не раніше, ніж через місяць. Зараз на наших заправках, наприклад, бензин марки А-95 коштує 22 гривні 20 копійок, а дизпаливо Євро-5 — 20 гривень 10 копійок, - коментує Тетяна Пашкевич — менеджер по поставкам нафтопродуктів мережі АЗС “ОЛАС”.

Між іншим, за повідомленням сайту Все АЗС, на заправках Рівненщини сьогодні, 9 листопада, середня ціна на бензин марки А-95 становить 21 гривню 67 копійок за літр, а дизпаливо коштує 19 гривень за літр.
Коментарі: