Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
02.12.2016, 14:59

Підприємство «Свиспан Лімітед» побудувало новий транспортний майданчик для великовагових автомобілів

Новий майданчик поблизу заводу запрацював в кінці листопада.
Там постелили якісне бетонне покриття, провели освітлення, зробили зручну розв’язку, а підприємство відкрило нову прохідну для зручності заїзду транспорту. Для реалізації такого проекту ТОВ «Свиспан Лімітед» виділило близько 5 мільйонів гривень.

Підприємство «Свиспан Лімітед» надало 12 тисяч гривень на підтримку талановитої молоді Костопільщини

- Костопіль – наш спільний дім, ми всі тут живемо та працюємо – розповідає директор підприємства Юлія Федишин, - тому ми приклали максимум зусиль, щоб вирішити питання з заторами на дорогах. Наразі ми допрацьовуємо графік та плани руху транспорту на підприємство таким чином, щоб це було зручно для всіх - як для постачальників, так і для всіх водіїв і пішоходів вулиць Костополя.Вклад у майбутнє: 100 талановитих дітей Костопільщини отримали премії від ТОВ «Свиспан Лімітед»
Окрім того підприємство вирішило відремонтувати дорогу на сусідній вул. Пушкіна, де знаходиться Костопільська спеціалізована школа-інтернат та проклало тут новеньке асфальтове покриття. Тож дітям та вчителям закладу вже не доведеться добиратися до школи розбитою бруківкою, як це було донедавна. Жителі цього мікрорайону висловлюють подяку ТОВ «Свиспан Лімітед» за замовлення та фінансування пропроекту з благоустрою. Адже зроблена добра справа для всієї громади міста.ТОВ «Свиспан Лімітед» відремонтувало дорогу поблизу Костопільської спеціалізованої школи-інтернату

На сьогодні ТОВ  «Свиспан Лімітед» — одне з найбільших деревообробних підприємств України, яке забезпечує близько 800 робочих місць та розвиває промисловий потенціал регіону. Щороку компанія реалізовує ряд соціальних та благодійних програм у регіоні та долучається до благоустрою міста Костопіль.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Коментарі: