подати
оголошення


12.12.2016, 18:30

Рівненські митники вилучили рекордну кількість бурштину

Цікаво, що сонячне каміння хотіли ввести в Україну, а не навпаки.
Рекордну партію сонячного каміння вагою в 120 кілограм затримали рівненські митники на митному посту «Костопіль».Бурштин в Україну з Литовської Республіки, як спершу здавалося, цілком законно.
Начальник Рівненської митниці ДФС Андрій Чаборай розповідає, що директор рівненського підприємства подав митну декларацію на партію товару «бурштин необроблений» з пакетом супровідних документів. Також надав і висновок гемологічної експертизи, який для митниці не є обов’язковим, однак приймається до уваги при здійсненні митного оформлення. Ніби, на перший погляд все правомірно і законно, однак у митників все ж запідозрили підступ та вони провели перевірку. І недарма.

На Рівненщині поліцейські затримали неповнолітнього убивцю


Під час перевірки виявили наявність інших документів, які до митного контролю не подавалися. Підприємство до Рівненської митниці ДФС надало різні товаротранспортні накладні та зовнішньоекономічні контракти, що, в свою чергу, могло вплинути на митну вартість товару. За результатом застосування системи управління ризиками було згенеровано і проведено митний огляд, в ході якого виявиди, що на мішках із сонячним камінням наявне маркування, відомості на якому суперечать інформації про відправника та отримувача, зазначених у митній декларації.

Рівненські митники впіймали білоруса-контрабандиста з грошима (+ФОТО)


З метою врегулювання розбіжностей у підприємства витребували додаткові документи, інформація в яких знову виявилася суперечливою. Відносно директора склали протокол про порушення митних правил, за ознаками частини 1 статті 483 Митного кодексу України, санкція якої передбачає штрафу у розмірі 100% від вартості товару з його конфіскацією. Тож бурштин митники вилучили, а справу згодом передадуть до суду.

Рівненські митники впіймали білоруса-контрабандиста з грошима (+ФОТО)

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів