Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГО

подати
оголошення
Новини партнерів

26.12.2016, 10:00

Рівнянка просить допомогти їй повернутися до нормального життя

Дівчині потрібна термінова операція на суглоби.
Оксані Поліщук 28 років, вона мешкає в селі Тучин Гощанського району. Коли дівчині було 13, в неї діаностували хворобу нирок, а з 17 років Оксана проходить курс гемодіалізу, який підтримує їй життя. Так як обидві нирки в Оксани відмовили, їй запропонували пересадку органа. Нирку їй пересадили від матері, проте через 3,5 роки організм відторгнув донорську нирку і курс гемодіалізу продовжився. Оксана чекає на ще одну операцію, уже в сусідній Білорусі. Вартість операції - 67 тисяч доларів.

Усіх небайдужих просять врятувати життя 18-річного рівнянина

Рік тому до дівчини прийшла ще одна біда. Через побічні впливи гемодіалізу почалися інші проблеми, зокрема із суглобами. Так, зараз Оксана потребує термінову операцію з протезування суглоба, яку погодилися роботи в Київській клініці. Операція коштує 102 800 грн. Таких грошей дівчина не має, тому просить про допомогу, адже якщо операцію не зробити вчасно, то Оксана може втратити здатність ходити.


Допомогти дівчині можна, перерахувавши гроші на картку ПриватБанку 4149 4978 6982 4302Дівчинка з Рівненщини, що втратила ногу, стала взірцем для столичних лікарівКоментарі:

Останні новини
Новини партнерів