подати
оголошення

29.12.2016, 14:00

Список переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст!» 2016 року

23 грудня у Києві в Національній спілці журналістів України нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт "Я - журналіст!", головним організатором якого є редакція "ОГО". Дізнайтесь імена переможців!
ГРАН-ПРІ
Куждін Максим, учень 10 класу Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області


НОМІНАЦІЯ «СТАТТЯ»
Диплом І ступеня
Соболєва Євгенія, вихованка Зразкового прес-клубу «Юний журналіст» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, учениця 10 класу Хмельницького колегіуму №16 ім. Володимира Козубняка


Дипломи ІІ ступеня
Василинчук Юліана, учениця 11 класу Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №40 ім.Є.М.Миська Донецької області

Данилов Микита, вихованець Зразкової літературно-публіцистичної студії «Дзиґа» Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості Київської області, учень 11 класу Узинської гімназії Білоцерківського району Київської області

Ланцев Олексій, учень 10 класу Стрітенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області

Рачапова Ельвіра, вихованка секції «Журналістика» Бахмутського міського центру дітей та юнацтва Донецької області

Юдіна Анастасія, учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 Криворізької міської ради Дніпропетровської області


"Я - журналіст!": приєднатись до нас "В Контакте"


Дипломи ІІІ ступеня
Балюра Тетяна, вихованка гуртка «Юний журналіст» Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 10 класу Хмелівського НВК Роменської районної ради Сумської області

Бондарчук Юрій, учень 11 класу закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №13 Вінницької міської ради»

Ващенко Тетяна, учениця 10 класу Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області

Іванов Владислав, учень 8 класу Анадольського НВК Волноваського району Донецької області

Малютіна Анастасія, учениця 10 класу Маріупольської загальноосвітньої школи №34 Донецької області

Обуховська Софія, учениця 10 класу НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей) – ДНЗ» ім.Т.Г.Шевченка Острозького району Рівненської області

Семеней Поліна, учениця 10 класу Харківської гімназії №23 Харківської міської ради Харківської області

Сергієнко Мелісса, вихованка гуртка журналістики «Прес-центр «ТСН» Комунального позашкільного навчального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Ткаченко Анастасія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 м.Краматорськ Донецької області

Челюк Роман, учень 4 (8) класу Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка»

Шайда Софія, учениця 4 (8) класу Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка»


НОМІНАЦІЯ «ФОТО»
Диплом І ступеня
Рудковська Марія
, учениця 10 класу Харківської гімназії №23 Харківської міської ради Харківської області


Дипломи ІІ ступеня
Левкович Дарина
, учениця 10 класу Кремінської школи-гімназії Кремінської районної ради Луганської області

Пуха Микола, учень 11 класу Кузнецовської гімназії Кузнецовської міської ради м.Вараш Рівненської області


Дипломи ІІІ ступеня
Мельник Яна
, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№8 м.Рівне, слухачка секції МАН «Журналістика»

Нагаль Максим, учень 11 класу Коростської ЗОШ І-ІІІ ст. Сарненського району Рівненської області

Семеней Поліна, учениця 10 класу Харківської гімназії №23 Харківської міської ради Харківської області


НОМІНАЦІЯ «ВІДЕО»
Диплом І ступеня
Народна студія телебачення та преси «Рожевий слон» Центру дитячої та юнацької творчості м.Добропілля Донецької області
- за документальний фільм «Музикант під вогнем» (колективна робота)


Дипломи ІІ ступеня
Петренко Кирило
, учень 9 класу Багатопрофільної гімназії м.Покровськ Донецької області

Сліпченко Анастасія, вихованка гуртка «Дитяча студія «1+2» (другий рік навчання) Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала Київської області


Дипломи ІІІ ступеня
Дубець Яна
, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №28 м.Чернівці

Панаетова Юлія, учениця 11 класу ЗОШ №37 м.Чернівці

Попіль Дар’я, вихованка Зразкового прес-клубу «Юний журналіст» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, учениця 10 класу Хмельницької гімназії №1


Заохочувальні відзнаки у номінації «Відео»
За любов до рідного краю - Пінчук Вероніка, учениця 11 класу Берестівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району Рівненської області

За оригінальність – Тюрев Микита, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№9 м.Костянтинівка Донецької області

Наймолодшій учасниці – Дзюбинська Валерія, учениця 3 класу Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки


Спеціальні відзнаки Національної спілки журналістів України
Папакиця Ірина, учениця 9 класу спеціалізованої школи №8 м.Маріуполь Донецької області

Хосвіч Анастасія, учениця 9 класу НВК « Ківерцівська ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія» Волинської області


Фото і відео з нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт "Я - журналіст!", а також роботи учасників конкурсу публікуватимуться у рубриці "Я - журналіст" на OGO.ua

До теми:

Роботи учасників конкурсу "Я - журналіст!" 2009 - 2016 років

Список переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я — журналіст!” 2015 року

Як нагороджували переможців конкурсу "Я - журналіст!" 2015 року
Система Orphus
Коментарі:

Останні новини

Сучасна урологічна допомога

Клініка Хміля

Янчук




Новини партнерів