Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

04.01.2017, 16:00

Рівненський DJ Focus: "По шаблону я не граю"

У наш час важко уявити свято без музичного супроводу. Музика допомагає нам по-справжньому відчути атмосферу та здатна підняти настрій усім присутнім. У багатьох людей склався такий стереотип, що ді-джеї на святі можуть грати лише клубну музику, яка подобається тільки молоді.


Насправді ж, ді-джей – це найуніверсальніший варіант, який можна для себе обрати. Це людина, яка легко визначає, чого чекає від вечора публіка, відчуває її настрій. Ді-джей, як психолог, спостерігаючи за гостями, «читає» людей і задає потрібний темп вечірці. Спеціально для журналу «ВІТАЄМО!» рівненський ді-джей та звукорежисер Олександр Гордійчук (DJ Focus) розповів, що потрібно знати про музичний аспект організації вечірок та свят.

Як рівнянам потрапити на сторінки рівненського глянцевого журналу "ВІТАЄМО!"

– Якщо раніше люди побоювалися брати ді-джеїв на свято, то зараз ситуація змінюється?

– Є люди, які люблять слухати живе виконання, а є ті, які обожнюють пісні виключно в оригінальному звучанні. Перевага при виборі ді-джея у тому, що він має велику базу музики і, слідкуючи за аудиторією, може підлаштовуватись і адаптуватись до будь-якої ситуації. Він не вузько направлений і не обмежений в репертуарі. Якщо ти замовляєш ді-джея, це дає тобі можливість охопити дуже великий музичний спектр. Тобто це є найуніверсальніше рішення для свята.

Мабуть, і всі стали б замовляти ді-джеїв, але є певні стереотипи, які дуже важко побороти. Тут реклама і лозунги «я кращий» не спрацюють, тут треба завойовувати серце слухача тим, що ти робиш.
Так сталося, що у більшості людей слово «ді-джей» асоціюється з нічними клубами, «кислотою», і коли вони уявляють це на своєму святі, то відразу відмовляються. Склався такий стереотип, який постійно доводиться долати. От підходить до мене одного разу чоловік і питає: «От у мене ювілей 50 років… Скажіть, а у вас весь час музика бумкать буде?»

– Ти якось особливо готуєшся до заходу, складаєш наперед трек-листи, зустрічаєшся із замовниками?

– Я спочатку знайомлюсь з людьми, дізнаюсь їхні музичні вподобання, прошу скласти чорний і білий списки (чорний з музикою, яка не подобається, і білий з музикою, яку вони люблять), досліджую всі смаки тих, кому це свято найважливіше.

Трек-лист, який я обговорюю із замовниками, це лише для того, щоб окреслити для себе, що саме їм подобається, і визначити їхню зону комфорту. А загальна оцінка ситуації починається, як тільки всі починають заходити в зал – я спостерігаю за людьми, їх вивчаю, дивлюсь, на яку музику вони реагують краще. І кожного разу, як я потрапляю на захід, завжди вчуся. По шаблону я не граю – не може бути все по шаблону. У мене є якійсь кістяк стовідсотково перевірених хітів, але решта залежить від самих людей – у всіх різні смаки в музиці й наперед знати, як буде реагувати танцпол на той чи інший трек, нереально.

Я в першу чергу ді-джей і цим займаюсь з 17 років. Починав з дитячих дискотек і маленьких нічних клубів… Кожен рік розвивався і ріс. Мінялися клуби, мінялася музика, стилі та вподобання, але незмінним було одне: музика – це моє, я без цього жити не можу. Коли твоє хобі – це твоя робота, то робити її неякісно просто неможливо! Найкраща для мене реклама – це моя робота, і я намагаюсь працювати так, щоб всі на святі були задоволені й не нудьгували, а коли на весіллях до тебе підходять бабусі з дідусями і розповідають, як їм сподобалась музика, це просто неймовірно!
Ді-джей та звукорежисер Олександр Гордійчук (DJ Focus)

(067) 885 77 66
(093) 907 95 23
vk.com/focusdj
facebook.com/focus.dj
focus.dj@gmail.com
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів