09.01.2017, 15:34

Футболіст із Рівненщини відзначився дебютним голом у чемпіонаті Греції

Уродженець Дубна Віталій Приндета провів свій дебютний м’яч у чемпіонаті Греції з футболу. Нинішня команда екс-гравця луцької «Волині» - «Платаніас» - здобула у цій грі непросту перемогу з рахунком 3:2.
Віталій Приндета допоміг “Платаніасу” здолати “Ларісу” у чемпіонаті Греції. Рівнянин зробив рахунок у матчі 2:0, а поєдинок в підсумку завершився 3:2. Наразі “Платаніас” посідає 9-е місце з 16-ти в Суперлізі Греції.

Чемпіонат Греції
“Платаніас” – “Ларіса” – 3:2
Голи: Мунафо, 45; Приндета, 54; Манусос, 76 – Нізлідіс, 59 (пенальті); 90+1

Довідка. Віталій Валерійович Приндета (нар. 2 лютого 1993, Дубно, Рівненська обл.) Вихованець Володимир-Волинського аматорського клубу «БРВ-ВІК». У 2008 році підписав свій перший професійний контракт з луцькою «Волинню», а 17 серпня 2008 року у віці 15 років дебютував за клуб у професійному футболі в матчі проти ПФК «Севастополь», який завершився перемогою 3:0. У сезоні 2009—10 допоміг клубу зайняти друге місце в першій лізі та піднятися в елітний дивізіон. У Прем’єр-лізі дебютував в кінці сезону — 8 травня 2011 року у 28 турі в домашньому матчі проти харківського «Металіста». Вийшовши у стартовому складі, на 43 хвилині Віталій відзначився дебютним голом за клуб, проте у перерві був замінений на Євгена Пічкура, а клуб програв з рахунком 1:4. Наприкінці травня 2016 року став гравцем грецького «Платаніаса». Досягнення: срібний призер чемпіонату України в першій лізі 2010 року.

«Верес» завершив рік перемогою

Головний тренер «Вереса» несподівано пішов у відставку

Тим часом, 28-річний центральний півзахисник Валерій Лебедь став другим новачком Народного Клубу «Верес» цього зимового міжсезоння.

Валерій є вихованцем донецького «Шахтаря», у нього за плечима 32 матчі за «Шахтар-3». З 2010-го року і по червень 2016-го Лебедь виступав за інший донецький клуб – «Олімпік». У складі цього колективу він провів 98 поєдинків, в яких забив 8 голів. Крім того Валерій Лебедь зіграв 7 зустрічей за збірні України U16 та U18.

Народився новачок «Вереса» 5 лютого 1989 року у Харкові. Його зріст – 180 см, вага – 73 кг.
Нагадаємо, дещо раніше «Верес» підписав контракт з іншим новачком – 21-річним захисником В’ячеславом Лухтановим.