подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
02.02.2017, 19:00

Вар'яти-шоу привезуть до Рівного нову програму

26 лютого до Рівного завітають веселі хлопці з Вар’яти-шоу, на чолі з Сергієм Притулою.
26 лютого глядачі зможуть побачити нову програму від зірок телебачення, найпопулярнішого україномовного гумористичного шоу країни – Вар’яти-шоу. Жарти про сімейні відносини, про любов та ревнощі, про життя в українському селі, про стосунки з любимою тещею - і це ще не все! Програма шоу оновлюється кожного місяця і другий раз в одному й тому ж місті не повторюється.

Вар’яти – це єдине в країні гастролююче україномовне шоу. За шість років існування хлопці об’їздили майже всю країну і дали концерти навіть у маленьких містечках. Минулого року Вар’яти дали рекордні 122 концерти! І всюди аншлаги!

ФОТО - "Мегаподія" у Рівному: "Вар`яти шоу", "The HARDKISS" та "Mozgi"

Їх люблять усі – і діти, і дорослі. Гумор Вар’яти-шоу зрозумілий кожному. Стосунки між чоловіком і жінкою, тещею і зятем, батьком і сином, начальником і підлеглим – більшість історій для своїх мініатюр артисти беруть з власного життя. Тому це шоу по-справжньому можна назвати народним.

Вар’яти – це шість артистів на чолі з Сергієм Притулою. Протягом 2 годин вони тримають зал, не даючи ані на мить розслабитись. “В нашому арсеналі гумористичні сценки, монологи, пісні і все те, що здатне викликати у публіки здоровий сміх, який переходить в гомеричний регіт”, - говорить про шоу Сергій Притула.


Про шоу:


ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема.

Очільник Вар’ятів – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.

Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.В 2016 на Новому каналі вийшла телеверсія Вар’яти-шоу.
Офіційний сайт: www.varyaty.com
Сторінка в FB: facebook.com/varyaty
Сторінка в Іnstagram: instagram.com/varyatyshow
Сторінка ВК: vk.com/varyaty
Сторінка в Youtube: youtube.com/varyaty
Коментарі:Бесплатка