Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГО

подати
оголошення
Новини партнерів

17.02.2017, 11:00

Навчальним закладом на Рівненщині, де мерзли діти, зайнялась прокуратура

Зареєстровано 2 кримінальні провадження за фактом вчинення посадовими особами Ясининицького навчально-реабілітаційного Центру злочинів у сфері службової діяльності.
На момент журналістського розслідування в установі була закрита практично більшість кабінетів та відсутня значна кількість працівників, що свідчить про безпідставне нарахування та виплату їм заробітної плати.

У Рівному знову спалили автомобіль (+ФОТО)

Також Рівненським районним відділенням поліції внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення службовими особами Центру кримінального правопорушення, за фактом службової недбалості, що виразилось в умисному заниженні температурного режиму (до +13° С) в кімнатах, де утримуються вихованці закладу – діти з особливими потребами.

На Рівненщині, щоб замаскувати нелегальний трактор, розповіли про “зелених чоловічків”

Крім того прокуратура Рівненської області скерувала начальнику управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації лист-вимогу про вжиття невідкладних заходів щодо усунення порушень температурного режиму та недопущення їх в подальшому.Прес-служба прокуратури Рівненської області
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів