подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
20.02.2017, 08:00

Рівняни публічно протестують проти подорожчання проїзду у маршрутках

Вартість проїзду може зрости уже скоро.
Як повідомляло ОГО, 14 березня цього року на засіданні Рівненського міськвиконкому планують розглянути питання про підняття ціни на проїзд у маршрутках на гривню – з 3-х до 4-х гривень.

Натомість, схоже, самі рівняни прагнуть, щоб ухвалили рішення «заморозити» плату й залишити на рівні 3 гривень. Електронна петиція щодо цього уже з’явилася на сайті Рівненської міської ради:

Подорожчання вартості проїзду у рівненських маршрутках: "Ціна повинна бути 5 гривень"


«Варто зауважити, на те, що реального пасажиропотоку у маршрутках, на сьогоднішній день, визначити не можливо, тому виконком та управління транспорту спираються на дані, які їм дають самі перевізники.
Поруч з тим, перевізники систематично порушують умови договору. Автобуси їздять не за графіками, а також за власною ініціативою з'їжджають із маршрутів у вечірній час. Стан обслуговування та самих автобусів жалюгідний. Якість послуги не відповідає вищій вартості проїзду.
Прошу передбачити рішення виконавчого комітету, яким угоди про перевезення будуть розірвані із перевізниками, які їх порушують», - ідеться у тексті петиції, автор якої є Дмитро Козачок.

Подорожчання вартості проїзду у рівненських маршрутках: як голосуватимуть

Петиція уже набрала уже 239 із 300 потрібних.

Переглянути петицію ви можете за посиланням: http://www.city-adm.rv.ua/Petitions/view-petition/148
Коментарі: