Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГО

подати
оголошення
Новини партнерів

28.02.2017, 16:30

Рівнянка скаржиться на бездомних собак, яких підгодовують небайдужі сусіди

Жінка розповідає, що потерпає від чотирилапих.
Про це у мережі Фейсбук, в спільноті Ровно. Твой город / Рівне. Твоє місто написала рівнянка Ольга Шпаковська.

"Для чого їм паливо і запчастини, якщо вони не працюють", - рівнянка про міські маршруткиЯ проживаю в будинку, що по вулиці Євгена Коновальця, у нас з`явилось дві собаки (безпородні), які ведуть себе дуже агресивно. Неможливо пройти особливо ввечері. І цілу ніч вони кидаються на перехожих. Я розумію, що їх хтось підкормлює, оскільки стільки часу вони б тут не тинялись, а це майже два тижні. Але дійсно страшно коли два пса летить стрімголов на тебе.
Шановні друзі підскажіть будь-ласка куди звернутись!!!!Бюрократичне пекло, або Як відновити втрачений паспорт на Рівненщині


Нагадаємо, що центр стерилізації безпритульних тварин обслуговує підприємство КАТП 1728. Нещодавно закупили спеціальне обладнання для транспортування тварин у загаданий центр.

В Рівному діє програма регулювання чисельності безпритульних собак, яку запроваджує комунальне підприємство КАТП 17-28. За чотири роки, у період з вересня 2012 року по грудень 2016 року простерилізували 915 собак. З жовтня 2012 року по грудень 2016 року безпосередньо з центру стерилізації прилаштовали 213 собак.
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів