подати
оголошення28.02.2017, 19:00

Дача. Сад. Город. Правила посадки цибулі для отримання гарного врожаю

Цибуля - одна з найпопулярніших городніх культур, а тому висаджує її практично кожен городник. А оптимальним періодом для цього стане друга половина березня.
Так, висаджувати цибулю найкраще тоді, коли земля вже прогріється. Мінімальна температура для цього повинна бути не нижче 10 градусів тепла.

Посівний календар на березень 2017

Перед тим, як висаджувати цибулю, варто просушити її при невисокій температурі. Можна покласти насіння на батарею, або на сонце, тільки не в духовку.Приблизно за годину до посадки цибулю варто замочити у міцному розчині марганцівки (малинового кольору). Так ви зможете захистити цибулю від гнилі, інфекцій та шкідників.

Висаджувати цибулю, як уже зазначалося, варто у теплу землю. Цибулинки вадвлюють у вологий ґрунт так, щоб верхівка була майже на рівні з землею - приблизно на 2-3 см.Оптимальна відстань між рядками - 20 см, між цибулинами - 8-10 см.

Після висадки цибулі, грядку бажано замульчувати тирсою чи торфом - так ви надовше збережете вологий верхній шар ґрунту та вбережете насіння від прямих сонячних променів.

Коли з'являться перші паростки, цибулю варто підживити коров'яком з водою, змішаними у співвідношенні 1:1.Дотримання таких простих рекомендацій дозволить отримати гарний врожай цибулі восени.

Читати також:

Яких помилок варто уникати при посіві городніх культур

Чим найкраще накривати теплицю
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів