Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
11.03.2017, 09:28

Чи допоможуть в Уряді «Рівнеазоту»?

Рівненська облдержадміністрація офіційно звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із проханням допомогти у поновленні роботи ПАТ «Рівнеазот».
Нагадаємо, внаслідок зниження тиску природного газу виробнича діяльність одного з найбільших промислових об’єктів Рівненщини була призупинена.

У листі, зокрема, йдеться: «ПАТ «Рівнеазот» є єдиним в Україні виробником вапняково-аміачної селітри. Частка підприємства у виготовленні мінеральних добрив в Україні становить близько 10 %. «Рівнеазот» має велике значення для економіки Рівненщини. Адже його продукція складає третину усього експорту області».

«Не слід забувати, що на «Рівнеазоті» працює понад 2700 фахівців. А щомісячні надходження до бюджету міста складають більше 5 мільйонів гривень. Водночас очисні споруди підприємства забезпечують очищення значної частини стоків Рівного», - підкреслив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Завод Фірташа у Рівному не платить своїм працівникам

Тож зупинка «Рівнеазоту» призведе до скорочення працівників, зменшення фінансових надходжень до місцевих бюджетів. Також ускладниться очистка каналізаційних стоків у Рівному, що вкрай негативно вплине на екологічну ситуацію в регіоні.

Тому, аби запобігти негативним наслідкам у фінансовій, соціальній та екологічній сферах, Рівненська ОДА звернулася до глави Уряду задля оперативного вирішення питання поновлення роботи підприємства.
Коментарі: