подати
оголошення


20.03.2017, 21:15

Дача. Сад. Город. Розмножуємо смородину живцями

Найкращим періодом для розмноження смородини таким способом вважається кінець квітня - початок травня.
Так, розмноження смородини живцями являється економним варіантом для тих, хто вже має такі кущі. До того ж, в такому випадку ви зможете виростити нову смородину з такою ж родючістю, як і в дорослої рослини.

Для розмноження смородини живцями обрізаються черенки з дорослих пагонів товщиною не менше як 0,6 см. Оптимальна довжина черенка - від 15-20 см. Верхній зріз при цьому повинен бути прямим на відстані 1 см над брунькою, а нижній - косим.Підготовлені живці можна відразу висаджувати у ґрунт, одна спочатку варто підготувати грядку. Для цього невеличкі ями заправляють добривами перемішуючи 8 кг перегною, 60 г калійної солі та 100 г гранульованого суперфосфату. Крім цього, для кращого укорінення живці можна опустити на кілька хвилин у стимулятор.

Розміщують живці похило на відстані 15 - 20 см один від одного, закладаючи в землю на 3 - 4 см нижнім кінцем в землю. Над поверхнею землі залишайте дві бруньки, перша з яких повинна бути безпосередньо над поверхнею. Для того, щоб корені утворилися без проблем, важливо зберігати запас вологи у ґрунті. Для цього землю мульчують шаром компосту на 3 см.В подальшому живці смородини варто регулярно поливати і розпушувати ґрунт навколо них. При правильному догляді до осені живці укоріняться і сформуються у невеликі кущики. Уже весною їх потрібно буде висадити на постійне місце.Читати також:

Як і коли проводити весняну обрізку троянд

Чим краще підгодовувати полуниці у березні

Як, коли і де збирати березовий сік
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів